• Informacje na temat:

  joanna pałucka

Artykuły na temat: joanna pałucka
 • ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Lucyna (Joanna Pałucka) zapyta Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czy wybiera się do Kanady na... ślub Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak). Okaże się, że Kwapiszowa nie wie, iż jej syn zamierza się ożenić!

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • "Klan": Maciek znów oświadczy się Martynce

  Martynka (Natalia Antoszczak) przyjmie zaproszenie Maćka (Piotr Swend) na podwieczorek i herbatkę. Zjawi się w towarzystwie mamy (Joanna Pałucka) w mieszkaniu Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopolda (Grzegorz Wons), nie wiedząc, że Maciek zamierza po raz drugi poprosić ją, by została jego żoną!

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

 • ​Mama Martynki zażąda pensji!

  Mama Martynki (Joanna Pałucka) wręczy Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) biznesplan dotyczący kosztów utrzymania Maćka (Piotr Swend) i jego przyszłej żony (Natalia Antoszczak). Poznaj szczegóły!

 • ​Kończy 60 lat i wciąż czuje się młodo!

  Andrzej Strzelecki, czyli doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski z "Klanu", kończy 60 lat! W sobotę jako pierwsza złoży mu urodzinowe życzenia Joanna Pałucka, czyli mama Martynki Czerskiej z "Klanu", z którą Jubilat od lat tworzy bardzo udany związek.

 • "Klan": Pierwszy poważny kryzys w małżeństwie Maćka i Martynki

  Grażynka będzie niepocieszona, gdy Maciek po powrocie z Kanady oznajmi jej, że on i Martynka zamierzają zamieszkać u Czerskiej (Joanna Pałucka). - Muszę się do tego przyzwyczaić, że dzieci są już dorosłe... Że zaczynają własne życie - powie matka chłopaka Leokadii (Katarzyna Skolimowska). Tymczasem Maciek postanowi zatrudnić Martynkę w swojej preclowni. Uzna, że jego żona sprawdzi się za ladą...

 • "Klan": Grażynka nie pozwoli Maćkowi na wyjazd do Kanady?

  W 3220. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 18.00) Grażynka zadzwoni do matki Martynki (Joanna Pałucka) i poprosi ją o pilne spotkanie. Czerska przyjdzie do Elmedu. - Już dawno miałam się wybrać do pani... Jak tylko ojciec Maćka się do mnie odezwał - zacznie, gdy Kwapiszowa zaprosi ją do bufetu na kawę. - Nie miałam pojęcia, że pani też zawracał głowę...

 • "Klan": Grażynka leci do Kanady na ślub Maćka!

  ..., będziemy zwiedzali... Kilka dni! - ucieszy się chłopak. Grażyna zainteresuje się, jak idą przygotowania do ślubu i wesela. Okaże się, że przyjęcie szykuje mama Martynki, Lucyna (Joanna Pałucka), ale...

 • "Klan”: Maciek i Martynka przepadną w Kanadzie bez śladu!

  W 3258. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 czwartek 8 lutego o godzinie 17.55) Grażynka - przerażona tym, że Maciek od kilku dni nie daje znaku życia - postanowi spotkać się z matką towarzyszącej jej synowi w Kanadzie Martynki (Natalia Antoszczak). Okaże się, że dziewczyna także przepadła bez wieści... Czerska (Joanna Pałucka) powie Kwapiszowej, że nie może dodzwonić się do córki.  - Pewnie...

Zdjęcia na temat: joanna pałucka
Dyskusje na temat: joanna pałucka