• Informacje na temat:

  joanna przyznaje

Artykuły na temat: joanna przyznaje
 • Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Zyskała rozgłos w Polsce i na świecie dzięki roli tancerki i piosenkarki w "Zimnej wojnie". Wkrótce zobaczymy ją jako wokalistkę jazzową w nowym serialu Netfliksa "The Eddy". Jednak Joanna Kulig jest już zmęczona muzycznymi projektami i czeka na inne propozycje.

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  ...- tłumaczy. Prezenter telewizyjny przyznaje, że dzięki kanałowi razem z żoną chcą pokazać, jakim małżeństwem są naprawdę. To pozwoli im przełamać sztuczny wizerunek, który kreują telewizja, prasa...

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Joanna Kulig: Jak panna młoda

  Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa w Ameryce, gdzie promuje "Zimną wojnę" przed rozdaniem Oscarów. Chociaż ma dużo pracy, za oceanem udało jej się nieco wyciszyć. Nie odczuwa tam takiej presji ze strony rodaków i może odciąć się od informacji na swój temat.

 • Natalie Portman oczarowana Joanną Kulig

  ..."Niedawno przeżyłam totalny zachwyt utworami z 'Zimnej wojny'. Nuciłam je jeszcze długo po seansie i teraz poluję na ścieżkę dźwiękową. Nie mogłam uwierzyć, że Joanna Kulig zaśpiewała te wszystkie skomplikowane piosenki sama" - przyznaje Portman w wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Pani". "Poznałam Joannę osobiście i podczas rozmowy zdradziła mi, że jest nie tylko aktorką, ale również...

 • Joanna Majstrak: Mam swój własny styl

  Joanna Majstrak znana jest ze swoich kontrowersyjnych kreacji. Podkreśla, że nie korzysta z pomocy stylistów, bo ważne jest dla niej bycie sobą. Czasami przyznaje, że zdarzają jej się jednak modowe wpadki.

 • Joanna Majstrak: Chciałabym zagrać psychopatkę

  Joanna Majstrak przyznaje, że bardzo cieszy się na współpracę z Konradem Niewolskim, bo gwarantuje on kino mocne i pełne wrażeń. Przed aktorką więc spore wyzwanie i intrygująca produkcja, w której zmierzy się z niezwykle wyrazistą postacią, uwikłaną w miłosny trójkąt. Jak podkreśla - zawsze jest otwarta na ciekawe propozycje zawodowe i ambitne scenariusze. Chciałaby zagrać na przykład psychopatkę...

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama...

 • Joanna Majstrak zna swoją wartość

  Joanna Majstrak podkreśla, że żyje według swoich zasad i nie chce nikogo kopiować, dlatego też nie szuka w swoim otoczeniu wzorów do naśladowania. Aktorka uważa, że każdy człowiek ma swoje indywidualne wartości, priorytety oraz upodobania i nie powinno się ich ślepo kopiować, bo może to mieć kiepskie konsekwencje.

 • Boksująca Joanna Brodzik

  Przygotowując się do nowej roli, Joanna Brodzik zaczęła trenować... boks. Odkryła, że dzięki temu łatwiej odzyskuje dobre samopoczucie. Jej partner, Paweł Wilczak, nową pasję aktorki przyjął z dużą otwartością.

Zdjęcia na temat: joanna przyznaje
Wideo na temat: joanna przyznaje
 • Joanna Majstrak: Chciałabym zagrać psychopatkę

  Joanna Majstrak przyznaje, że bardzo cieszy się na współpracę z Konradem Niewolskim, bo gwarantuje on kino mocne i pełne wrażeń. Przed aktorką więc spore wyzwanie i intrygująca produkcja, w której zmierzy się z niezwykle wyrazistą postacią, uwikłaną w miłosny trójkąt.

 • Joanna Majstrak: Mam swój własny styl

  Joanna Majstrak znana jest ze swoich kontrowersyjnych kreacji. Podkreśla, że nie korzysta z pomocy stylistów, bo ważne jest dla niej bycie sobą. Czasami przyznaje, że zdarzają jej się jednak modowe wpadki.

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe.

Dyskusje na temat: joanna przyznaje
 • Re: "Pierwsza miłość": Joanna Opozda zagra słynną Bardotkę!

  Brawo PIStowarzyszu ~Iva ! W uznaniu zasług w klepaniu PISwolskich bzdur na forum, goebelsowskie Biuro Propagandy PIS przyznaje wam towarzyszu - Wielki Order Pyzatego Misiewicza! Tak trzymać! Czuwaj!

 • Re: "Blondynka" już bez Joanny Moro!

  Blondynka. Joanna Moro zagra w dwóch serialach Polsatu za pół miliona złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joanna Moro po zwolnieniu z TVP jest ROZCHWYTYWANA !!!!! Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Joanna nie będzie już w "Blondynce", nagle zaczął dzwonić telefon - mówi nam przyjaciółka Joanny. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Joanna

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska poświęciła swoje włosy dla jednej sceny

  Oscary przyznaje się aktorom a ona jest tylko osobą występującą w podrzędnej telewizji w serialu dla ludzi ograniczonych intelektualnie.