• Informacje na temat:

  joanna racewicz twarz

Artykuły na temat: joanna racewicz twarz
 • Joanna Racewicz stanowczo o Agnieszce Woźniak-Starak! Stanęła w jej obronie

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w połowie sierpnia 2019 roku straciła męża w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Od tego momentu na oczach całego kraju przeżywa żałobę, co ostro skrytykowała właśnie Joanna Racewicz (45 l.)

 • Polska bez retuszu

  - Bez komentarza i bez dopowiedzi przekaz naszych bohaterów staje się silniejszy - mówi Joanna Racewicz. Gospodyni telewizyjnej "Panoramy" od połowy listopada prowadzi także dwójkowy magazyn z reportażami.

 • Joanna Racewicz: Razem z synem zdecydowaliśmy, że nie będziemy ukrywać jego twarzy

  Dziennikarka tłumaczy, że przez kilka lat chroniła syna przez paparazzi i na zdjęciach zakrywała jego twarz. Teraz, kiedy chłopiec już podrósł i ma świadomość tego, że jego mama jest znaną osobą, a co za tym idzie – w tej sytuacji trudno zachować anonimowość, obydwoje podjęli decyzję, że nie będą ukrywać jego wizerunku.

 • Edyta Pazura "wygląda jak Racewicz"!

  Joanna Horodyńska (38 l.) i Tomek Jacyków (46 l.) znów niezawodni w krytykowaniu celebrytek...

 • Racewicz próbuje zatrzymać czas

  Od kiedy nie ma przy niej męża, Joanna straciła dawną pewność siebie. Czyżby próbowała ją odzyskać z pomocą specjalistów od poprawiania urody?

 • Joanna Racewicz straciła męża w katastrofie pod Smoleńskiem. Wyciągnęła naukę z tego przeżycia

  Joanna Racewicz (42 l.) ma za sobą trudne chwile. W szóstym roku małżeństwa niespodziewanie została wdową. Jej mąż zginął w katastrofie prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem. W powrocie do życia dziennikarce pomógł syn. Niezbędna okazała się także terapia.

 • Joanna Racewicz opowiedziała o traumie po śmierci męża, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem

  Joanna Racewicz (41 l.) w katastrofie pod Smoleńskiem straciła ukochanego męża. Teraz po raz kolejny musiała powrócić do najtrudniejszych chwil swojego życia. Zrobiła to, by pomóc innym.

 • Wygląda na to, że wśród polskich celebrytek zapanowała moda na coraz dziwniejszy wygląd twarzy. Spuchnięte policzki, usta o nietypowych kształtach, skóra naciągnięta jak pupa niemowlaka, w ostatnim czasie goszczą na naszych salonach nader często. Oczywiście to jak zwykle zasługa dużej ilości seksu, złego makijażu, specjalnej diety, czy... mieszkania na wsi!

 • Tadlę posypały się gromy. - Chamstwo telewizyjne w pełnej krasie, udrapowane w urodziwą twarz prezenterki - zagrzmiał Ryszard Makowski, satyryk i felietonista prawicowego tygodnika. To jednak nie(...) sojuszniczkę, która stoi za nią murem i zamierza jej pomóc - Joannę Racewicz - twierdzi pracownik TVP. Czytaj dalej na następnej stronie... Wdowa smoleńska po oficerze BOR-u Pawle Janeczku, który...

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...stadionie lekkoatletycznym stołecznej AWF w najbliższą sobotę - 25 sierpnia - o godzinie 10.30. Ceremonię poprowadzi znana dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli Waldek Złotopolski ze(...) ogromny sukces przynosząc masę radości, uśmiechu na twarzach podopiecznych oddziałów onkologicznych i przyczyniając się do poszerzenia świadomości społeczeństwa na temat choroby nowotworowej u najmłodszych...