• Informacje na temat:

  joanna senyszyn

Artykuły na temat: joanna senyszyn
 • Joanna Senyszyn przewidziała chorobę księcia Karola! Skandaliczne słowa

  Dziś, 25 marca, media na całym świecie obiegła przykra informacja związana z księciem Karolem (71 l.). Okazało się, że syn Królowej Elżbiety II zaraził się koronawirusem. Teraz wyszło na jaw, że z choroby w jednym z programów zażartowała Joanna Senyszyn (71 l.), posłanka SLD.

 • Polityczny "Taniec z gwiazdami"?

  Obie świetnie czują się na parkiecie. Lubią też pławić się w świetle jupiterów. Udział w "Tańcu z gwiazdami" jest więc dla Nelly Rokity i Joanny Senyszyn wielką gratką. A polityka? Poczeka...

 • Joanna Senyszyn na wózku inwalidzkim. Nie jest za wesoło...

  Joanna Senyszyn (69 l.) już nie raz otarła się o śmierć. I nierzadko musiała zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Tak jest tym razem i była posłanka musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Co takiego jej się przydarzyło?

 • "On i Ona": Hakiel i Cichopek

  W świątecznym odcinku programu "On i Ona" zobaczymy: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

 • Joanna Senyszyn zrobi z Pawłowicz seksowne bóstwo?!

  Joanna Senyszyn (67 l.), mimo różnicy poglądów, wyciąga pomocną dłoń do Krystyny Pawłowicz (64 l.). Była posłanka SLD chce odmienić oblicze swojej koleżanki z Prawa i Sprawiedliwości!

 • Wybiorą najzabawniejszego polityka

  "Szkło kontaktowe", jeden z najbardziej popularnych programów z ramówki informacyjnej telewizji TVN24, ogłasza piątą edycję plebiscytu politycznego - "Lustro Szkła Kontaktowego 2010". Kto w tym roku okaże się najzabawniejszym politykiem?

 • Joanna Senyszyn ostro o Janie Pietrzaku: "Żałosny błazen"

  Joanna Senyszyn (67 l.) postanowiła ostro odpowiedzieć na niedawne żarty Jana Pietrzaka (79 l.). Satyryk nazwał ją „zardzewiałą pudernicą”. Z kolei ona mianowała go „żałosnym błaznem” i „cuchnącą kupą”. Dyskusja na poziomie?

 • Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Ogłoszono wyniki plebiscytu NIEnajpiękniejsi, który zorganizowany został w ramach programu "Szymon Majewski Show". W SMS-owym głosowaniu zwycięzcami zostali Maria Czubaszek oraz Tomasz Karolak.

 • Joanna Senyszyn na salonach! Zostanie nową celebrytką?

  Joanna Senyszyn (66 l.) chyba postanowiła poszukać pracy w innej branży. Po wielkiej porażce ugrupowania Zjednoczonej Lewicy, z którego listy wyborczej startowała do Sejmu, przyszło jej zniknąć z polityki. Gdy zabrakło dla niej miejsca w poselskich ławach, zaczęła… bywać na salonach! Ostatnio pojawiła się na pokazie kolekcji Tomasza Olejniczaka i pozowała do zdjęć niczym rasowa celebrytka...

 • Szopka z Wojewódzkim i Owsiakiem

  W sylwestrowy wieczór, kilka minut po północy telewizyjna Jedynka wyemituje "Szopkę noworoczną". Szopka AD 2009 rozgrywa się w kasynie w Las Tuskas, gdzie spotkać można zawodowych graczy i szulerów i pechowców, a także jednorękich bandytów.

Zdjęcia na temat: joanna senyszyn
Dyskusje na temat: joanna senyszyn