• Informacje na temat:

  joanna szapołowska

Artykuły na temat: joanna szapołowska
 • Grażyna Szapołowska: Czas dojrzałych kobiet

  To wielka dama polskiego filmu. Piękna, charyzmatyczna, uwielbiana przez kolejne pokolenia widzów. Teraz oglądamy ją w roli księżnej Eufemii. – Kostiumy sprawiają, że nasz serial jest jak piękna bajka. A widzowie to kochają - mówi Grażyna Szapołowska.

 • Grażyna Szapołowska: Mam w nosie "Kler"

  Grażyna Szapołowska nie ma zamiaru oglądać najnowszego filmu Wojtka Smarzowskiego. "Mam ważniejsze sprawy na głowie i szczerze, to mam w nosie 'Kler'" - aktorka powiedziała "Faktowi".

 • Grażyna Szapołowska zaśpiewa!

  Grażyna Szapołowska przyjęła propozycję występu w show "Jak oni śpiewają". Według doniesień "Faktu" aktorka za każdy odcinek otrzyma 20 tysięcy złotych wynagrodzenia.

 • Kordek czy Szapołowska?

  ..."Piosenki łatwe i przyjemne", czyli najpopularniejsze polskie przeboje lat 80. i początku 90. zelektryzują widzów w sobotę "jak Oni śpiewają". W studiu nie zabraknie specjalnych gości. Z programu odpadnie albo Dariusz Kordek, albo Grażyna Szapołowska.

 • Szapołowska czy Kordek?

  Rudi Schuberth. Gwiazda "Na Wspólnej", Joanna Jabłczyńska wykonała "Być kobietą" wspólnie z młodziutką Jadzią Nalepą, widzom znaną z "Dużych dzieci". "W obrazku było pięknie, w dźwięku trochę gorzej(...)" - przyznała Zapendowska. Agnieszka Popielewicz wspólnie z Darkiem Kordkiem zaśpiewali utwór "Felicita". "Bardzo smacznie, ale niestety bardzo dużo nieczystości" -skwitowała Górniak. Grażyna Szapołowska...

 • Joanna Szczepkowska: Nie tylko aktorstwo

  ..., oczywiście, ale robi z nim coś takiego, że to ciało przestaje istnieć, jako materialny przedmiot". Joanna Szczepkowska urodziła się 1 maja 1953 r. w Warszawie. Jest córką znanego aktora i byłego(...) r. w epizodycznej roli Fridy w "Janie Gabrielu Borkmanie" Henryka Ibsena w reż. Aleksandra Bardiniego. "Joanna Szczepkowska w niewielkim epizodzie zajaśniała blaskiem talentu, inteligencji, wdzięku scenicznego...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Wielkanoc 1993 roku była pierwszą, którą 40-letnia Grażyna Szapołowska i 31-letni Paweł Potoroczyn świętowali jako małżeństwo. Para pobrała się kilka dni wcześniej w Wielki Czwartek 8 kwietnia 1993(...) aktorka. - Jego córka z pierwszego małżeństwa od razu znalazła z Kasią wspólny język. Ojca Kasi, Andrzeja Jungowskiego, Grażyna Szapołowska poznała w 1977 r., gdy była studentką ostatniego roku Szkoły...

 • Jak Oni się starają

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Tomasz Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "jak Oni śpiewają".

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

 • Adamczyk przyłapany na komedii

  Trzebiatowska. Autorem scenariusza jest Ilona Łepkowska, reżyserem - Piotr Wereśniak. W pozostałych rolach wystąpili Magda Schejbal, Tomasz Karolak, Joanna Liszowska, Tamara Arciuch oraz Beata Tyszkiewicz i Grażyna Szapołowska.

Wideo na temat: joanna szapołowska
 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  , Marek Kaliszuk, Jacek Kopczyński i Mateusz Damięcki. Joanna Horodyńska czy Angelina Jolie czyli halloweenowe szaleństwo gwiazd! Pojedynek na najstraszniejszą stylizację! Czym dziś jest piękno? O tym(...) gwiazd: Waldemar Piórek, Katarzyna Paskuda, Marek Kossakowski, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Jungowska, Robert Ziółek, Rafał Olbrychski, Aleksandra Linda, Iwona Węgrowska.

Dyskusje na temat: joanna szapołowska
 • Re: Joanna Kasperska: Uroda stała się jej przekleństwem

  Seksbomby prlu to były takie aktorki jak Kalina Jędrusik, Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska,Anna Dymna, Elżbieta Czyżewska,Grażyna Szapołowska,Dorota Kamińska,Anna Majcher,Katarzyna Figura,Joanna Trzepiecińska i mógłbym tak wymieniać jeszcze długo.Ale na pewno nie ta chuda i niespecjalnie urodziwa pani.

 • Re: ​"Łowcy cieni": O jej piersiach mówiła kiedyś cała Polska... Znów będzie o niej głośno?

  do miana najlepszego biustu kwalifikują się w Polsce: Renata Dancewicz, Anna Dymna, Ewa Gawryluk, Joanna Kulig, Agnieszka Włodarczyk, Violetta Kołakowska, Angelika Fajcht, Ilona Trybula, Grażyna Szapołowska, Aldona Orman, Karolina Gorczyca i Kasia Figura :) no dobra może z tych młodych aktoreczek dorzuciłbym ewentualnie jeszcze Weronikę Rosati, ale Renata Dancewicz to zdecydowany faworyt :)

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska płakała w sylwestra!

  mierna aktorka ..... cóż takie osiągnięcia ja Krysia Feldman, Krysia Janda, Danuta Stenka, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Anna Przybylska, Barbara Brylska, Joanna Brodzik, Danka Stenka, Małgocha Braunek itd ....... nie wstyd Ci kobieto? miej do siebie szacunek a nie do kasy