• Informacje na temat:

  joanna trzepiecińska dziś

Artykuły na temat: joanna trzepiecińska dziś
 • Joanna Trzepiecińska: Czas działa na jej korzyść

  Joanna Trzepiecińska ("Na Wspólnej") jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które otwarcie przyznają, że nie boją się upływającego czasu. Uważa wręcz, że czas działa na jej korzyść, że z biegiem lat wzrastają jej szanse na zagranie wspaniałych ról.

 • Kto dziś zaśpiewa po raz ostatni?

  Już dziś w powracającym po tygodniowej przerwie "jak Oni śpiewają" zobaczymy kilka polskich gwiazd. Wraz z uczestnikami muzycznego show swoje piosenki zaśpiewają, m.in. Gosia Andrzejewicz i Grzegorz Skawiński. A kto odpadnie z programu? Nominowani są Mikołaj Krawczyk i Joanna Trzepiecińska.

 • To już półfinał w śpiewaniu!

  Już dziś (8 grudnia) wyjaśni się, kto z dwójki Patricia Kazadi - Mikołaj Krawczyk, będzie walczył o finał "jak Oni śpiewają". Fawortką wydaje się być Patricia, która śpiewa dużo lepiej niż Mikołaj, ale ten ma za sobą zastępy fanek dzięki którym wygrał dwie ostatnie nominacje z Joanną Trzepiecińską i Jakubem Tolakiem.

 • Joanna Liszowska zdobyła Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy, główne nagrody drugiej edycji programu "jak Oni śpiewają"! W finale pokonała Piotra Polka.

 • Co nam dzisiaj zaśpiewają?

  Już dziś kolejny, 4 odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają". W minioną sobotę z walki o Brylantowy Mikrofon odpadł Dariusz Jakubowski.

 • "jak Oni śpiewają": Kto odpadnie?

  Już dzisiaj kolejny, 3 odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają". To właśnie dziś przygodę z programem zakończy pierwszy uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowani zostali: Dariusz Jakubowski i Jakub Przebindowski. Który spośród nich będzie musiał opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00.

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

 • "Ulotne piosenki" Krzysztofa Tyńca

  ..., Jacek Wójcicki, Joanna Trzepiecińska i wielu innych. Krzysztof Tyniec swoją karierę sceniczną rozpoczął w 1982 w Teatrze Współczesnym, z którym związał się na kolejnych sześć lat. Na deskach Współczesnego grał między innymi rolę Demetriusza w "Śnie nocy letniej" oraz Rimskiego w "Mistrzu i Małgorzacie". Po 1988 roku rozpoczął kolejny etap kariery, którym był i jest do dziś Teatr Ateneum...

 • Pot i gorycz w "jak Oni śpiewają"

  ...się Edyta Górniak. Joanna Trzepiecińska wykonała popularny przebój "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma". "Joasia jest po prostu świetna. Poza tym bardzo mi się podoba twoja kreacja" - wtopił wzrok(...). Daję 3" - stwierdziła. Widzowie zamarli. Również w seksownej kreacji wystąpiła Joanna Liszowska w utworze "Bamboleo" z repertuaru Gipsy Kings. "Byłaś groźna, mnie porwałaś" - zachwycał się Schubert...

 • Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  ...w żmudnym procesie egzaminacyjnym. Wielu z ówczesnych kolegów Kordka to dziś uznani aktorzy - na roku studiował bowiem z Joanną Trzepiecińską, Małgorzatą Pieńkowską i Mariuszem Bonaszewskim; w tym(...). W produkcjach Teatru Buffo Kordek gra do dziś, śpiewał m.in. w pierwszym wielkim polskim musicalu "Metro", później także w "Romeo i Julii" czy "Policie". Kordek wydał także płyty "Tylko cień", oraz "Sztuka...