• Informacje na temat:

  joanna trzepiecińska galerie

Artykuły na temat: joanna trzepiecińska galerie
 • Joanna Trzepiecińska odchodzi z "Na Wspólnej"!

  Z telenoweli "Na Wspólnej" definitywnie zniknie postać Betty, a grająca ją aktorka Joanna Trzepiecińska odchodzi z serialu.

 • Czartoryska i Trzepiecińska walczą z... depresją

  Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", i Joanna Trzepiecińska, czyli Renata z "Barw szczęścia", znalazły się w gronie gwiazd, które postanowiły wesprzeć działalność Stowarzyszenia "Aktywnie przeciwko depresji" i wystąpiły podczas koncertu "Radość jest..." zorganizowanego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją.

 • "Na Wspólnej": Poznajcie młodego Leśniewskiego!

  Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) nie wytrzyma presji i zemdleje na porodówce, dlatego Nicole (Maria Niklińska) przy porodzie na duchu będzie podtrzymywać matka Betty (Joanna Trzepiecińska). Sprawdź szczegóły!

 • Aktorki w hołdzie Wisławie Szymborskiej

  Joanna Trzepiecińska, czyli niezapomniana Alutka Kossoń z "Rodziny zastępczej", przygotowuje się do premiery spektaklu muzycznego na podstawie tekstów Wisławy Szymborskiej, który w najbliższą sobotę wejdzie na afisz stołecznego Teatru Polskiego.

 • "M jak miłość": Tylko u nas! Szokujący powrót po 18 latach!

  Po 18 latach przerwy na planie sagi rodu Mostowiaków pojawił się 62-letni obecnie Tomasz Dedek. Tylko my wiemy, kogo tym razem zagra!

 • Daniel Olbrychski przygotowuje się do premiery "Zemsty"

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu", przygotowuje się do swej kolejnej premiery w stołecznym Teatrze Polskim. W najbliższą sobotę po raz pierwszy zobaczyć go będzie można na scenie jako Cześnika Raptusiewicza w "Zemście".

 • Jak gwiazdy świętowały 100-lecie Teatru Polskiego

  Tłum gwiazd na czele z Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem z "Klanu", prezydencka para i przedstawiciele polskiej arystokracji pojawili się na premierze "Irydiona", którą warszawski Teatr Polski świętował swoje 100-lecie!

 • Aktorstwo najwyższej próby

  Gwiazda kultowych "Zmienników" - Ewa Błaszczyk, niezapomniana Elżunia Kleczkowska ze "Złotopolskich" - Małgorzata Rożniatowska, oraz jedna z największych gwiazd polskich scen - Teresa Budzisz-Krzyżanowska, przygotowują się do premiery "Sierpnia" w Teatrze Studio.

 • Dr Wójcik do domu

  Górniak. Skrytykowała też występ Piotra Skargi. Stwierdziła: "Jakby Piotr zaśpiewał na moim weselu, to może lepiej bym się bawiła...". Były także pozytywne opinie komisji. Otrzymała je m.in. Joanna Trzepiecińska (42 l.), która wykonała piosenkę Skaldów "Medytacje Wiejskiego Listonosza". "Bardzo mi się podobało. Swing leży mi bardzo" - zachwalał Rudi Schubert. Odcinek należał także do Jakuba...

 • Skarga odpadł z "Jak ONI śpiewają"

  ...w śpiewie był dramat" - skrytykowała Zapendowska. Joanna Trzepiecińska po raz kolejny pokazała klasę. "Jesteś bardzo wiarygodną aktorką, od samego początku. Jesteś równie wiarygodną piosenkarką...

Wideo na temat: joanna trzepiecińska galerie
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...