• Informacje na temat:

  joanna wszystkiemu

Artykuły na temat: joanna wszystkiemu
 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń. Największą radość sprawia jej skuteczne zachęcenie fanów do edukacji i aktywności fizycznej.

 • Wszystkie drogi prowadzą do... Hollywood

  Joanna Kulig Talent, uroda, osobowość - tak można określić trzy kluczowe cechy międzynarodowej gwiazdy. I tak się stało, że wszystkie, wraz z gorącym temperamentem, łączy Joanna Kulig. 38-letnia(...), jak trzymać kciuki, by aktor nie dołączył do ligi polskich gwiazd, które przepadły w Hollywood, jak Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati czy Iza Miko. Joanna Pacuła Musiał mógłby czerpać...

 • #Hot16Challenge2: Joanna Przetakiewicz dołączyła do wyzwania

  Joanna Przetakiewicz odpowiedziała na nominację Dawida Wolińskiego i wzięła udział w #hot16challenge2. Zaśpiewała w akompaniamencie Narodowej Orkiestry Dętej.

 • Joanna Krupa odsłania wszystkie karty

  Joanna Krupa odsłania wszystkie...karty i robi się naprawdę gorąco. Modelka i celebrytka zaprasza na emocjonujące rozdanie - tym hasłem reklamowana jest nowa kampania z udziałem "Dżoany".

 • Joanna Krupa pokazała córkę

  Joanna Krupa jest już szczęśliwą mamą! Radosna nowina o tym, że córka modelki jest już na świecie, pojawiła się 3 listopada w mediach społecznościowych. Od tamtej pory "Dżoana" dzieli się swoim szczęściem w sieci, publikując kolejne kadry z pociechą, która otrzymała imię Asha.

 • Joanna Kos-Krauze: Marzy mi się film o pamięci, utracie

  ...- Marzy mi się film o pamięci, utracie. Ostatnio sięgnęłam po książkę Mariusza Szczygła "Nie ma" o braku. Sądzę, że trzeba mieć bardzo dużo odwagi, żeby chodząc ścieżkami utraty, nie zgorzknieć, nie przestraszyć się - powiedziała PAP reżyserka Joanna Kos-Krauze, żona wybitnego twórcy Krzysztofa Krauze, współautorka filmów "Mój Nikifor", "Papusza", "Ptaki śpiewają w Kigali".

 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  Joanna Jabłczyńska bardzo wcześnie rozpoczęła karierę zawodową i miała dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy, ale nie odnosi wrażenia, że przez to jej dzieciństwo zostało ukrócone, wręcz przeciwnie - dzięki występom w telewizji spełniała swoje marzenia i rozwijała talenty. Aby nadrobić szkolne zaległości i zasłużyć na dobre oceny, często zabierała na plan zdjęciowy książki i zeszyty tak, by...

 • Natalie Portman oczarowana Joanną Kulig

  ..."Niedawno przeżyłam totalny zachwyt utworami z 'Zimnej wojny'. Nuciłam je jeszcze długo po seansie i teraz poluję na ścieżkę dźwiękową. Nie mogłam uwierzyć, że Joanna Kulig zaśpiewała te wszystkie skomplikowane piosenki sama" - przyznaje Portman w wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Pani". "Poznałam Joannę osobiście i podczas rozmowy zdradziła mi, że jest nie tylko aktorką, ale również...

 • Joanna Kulig: Zachować dystans

  Sukces "Zimnej wojny" sprawił, że cały czas jesteś w drodze. Joanna Kulig: - Rzadko się tak dzieje, że po polskiej premierze od razu rozpoczyna się promocja filmu w innych krajach. Tymczasem pod koniec sierpnia "Zimna wojna" weszła do kin w Wielkiej Brytanii. Przed nami Francja, Niemcy i USA. Rzadko bywam w domu, ale tylko się cieszyć, że film aż tak się podoba. Prawdziwy młyn wydarzeń...

 • Wszystkie tańce dozwolone!

  ...wynik 24,37%, a śledziło go ponad 3 mln 356 tys widzów. Przypomnijmy, że w jury show Polsatu znaleźli się aktorka Joanna Liszowska, jedna z największych polskich tancerek XX wieku oraz choreograf(...) Joanna Liszowska. - Oprócz tańca, to także niesamowici ludzie z ogromną pasją i ich poruszające historie - wyznała jurorka. Główną nagrodą w programie jest 100 tys. złotych oraz występ przed ogromną...

Zdjęcia na temat: joanna wszystkiemu
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
Wideo na temat: joanna wszystkiemu
 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń.

 • "Wszystkie jesteśmy bezczelne"

  Na konferencji serialu "Nie rób scen" Joanna Brodzik, Monika Mariotti, Aleksandra Popławska, Wojciech Solarz i Andrzej Konopka opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" o atmosferze na planie zdjęciowym i o swoich bohaterach/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news.

 • Joanna Moro o serialu "Lifting"

  "Lifting" to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu - podkreśla Joanna Moro.

Dyskusje na temat: joanna wszystkiemu