• Informacje na temat:

  jodie foster reżyser

Artykuły na temat: jodie foster reżyser
 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.

 • Jodie Foster w cyrku

  Jodie Foster (" Kontakt" , "Azyl" ) wreszcie rozpocznie pracę na planie filmu "Flora Plum", który jako reżyser przygotowuje już od kilu lat. Pod koniec ubiegłego roku pechową produkcję wsparł finansowo francuski scenarzysta, reżyser i producent Luc Besson ( "Leon zawodowiec" , "Taxi" ). Wcześniej kilkakrotnie nie udało się uruchomić realizacji.

 • Jodie Foster w ciąży

  Hollywoodzka gwiazda Jodie Foster spodziewa się drugiego dziecka! Tak jak w przypadku jej pierwszego potomka, syna Charliego, który urodził się w lipcu 1998 roku, również druga ciąża jest rezultatem sztucznego zapłodnienia. Jak dowiedziała się prasa, aktorka jest obecnie w 11 tygodniu ciąży i czuje się dobrze.

 • Jodie Foster nie kręci

  Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Azyl" ) nie zrealizuje z najbliższym czasie dramatu "Flora Plum", do którego przymierza się już od dłuższego czasu. Osadzony w środowisku cyrkowców film ma być opowieścią z czasów Wielkiego Kryzysu. Dwukrotna zdobywczyni Oscara nadal musi czekać na lepszy czas dla swojej historii.

 • Jodie Foster broni Mela Gibsona

  Amerykańska aktorka Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Plan lotu" ) zabrała głos w "sprawie Mela Gibsona", przyłączając się do hollywoodzkich gwiazd broniących autora "Pasji" . Foster zapewniła, że Gibson "w żadnym wypadku" nie jest antysemitą.

 • Luc Besson wspiera Jodie Foster

  Francuski scenarzysta, reżyser i producent Luc Besson ( "Leon zawodowiec" , "Taxi" ) postanowił zainwestować w realizację filmu "Flora Plum". Projekt ten już od kilku lat usiłuje bezskutecznie zrealizować Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Azyl" ). Dwukrotna zdobywczyni Oscara chce opowiedzieć historię ubogiej dziewczyny, która podejmuje pracę w cyrku.

 • Tilda Swinton jak Jodie Foster

  Tilda Swinton ( "Młody Adam" , "Broken Flowers" ) zagra psychologa sądowego w niezależnej produkcji "Stephanie Daley". Film wyreżyseruje Hilary Brougher na podstawie scenariusza, rozwijanego podczas warsztatów scenariuszowych festiwalu w Sundance.

 • Jodie Foster uhonorowana

  Jodie Foster ( "Oskarżeni" , "Milczenie owiec" , "Azyl" ) otrzyma nagrodę za wybitne osiągnięcia aktorskie (Hollywood Outstanding Achievement in Acting Award), przyznaną przez organizatorów tegorocznej edycji Hollywood Film Festival. Impreza odbędzie się od 1 do 8 października w Los Angeles.

 • Jodie Foster u Jeuneta

  Jodie Foster ( "Kontakt" , "Azyl" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Un Long dimanche de fiancailles" ("A Very Long Engagement"), który dla studia Warner Bros. przygotowuje Jean-Pierre Jeunet ( "Amelia" ). Prace na planie wysokobudżetowej opowieści (50 milionów dolarów) mają rozpocząć się w początkach sierpnia.

 • Jodie Foster szefem jury w Cannes

  Aktorka Jodie Foster - nagrodzona Oscarami za role w filmach "Oskarżeni" i "Milczenie owiec", będzie w tym roku przewodniczącym jury podczas 54. Festiwalu Filmowego w Cannes. "Marzyłam o tym od(...) właśnie wtedy" - powiedziała zachwycona swą nową rolą Jodie Foster.