• Informacje na temat:

  jodie foster zdjęcia

Artykuły na temat: jodie foster zdjęcia
 • "Czarne lustro": Sezon czwarty na zdjęciach

  Netflix udostępnił dwa pierwsze zdjęcia z najnowszego sezonu serialu "Czarne lustro". Jak możemy przypuszczać jeden z sześciu odcinków będzie (miejmy nadzieję) udaną parodią "Star Treka".

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie.

 • Atak na nastolatka ujdzie Jodie Foster na sucho

  Hollywoodzka aktorka Jodie Foster nie usłyszy oficjalnych zarzutów w związku z rzekomym zaatakowaniem nastolatka w maju tego roku.

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

 • "Stawiam na Tolka Banana": Co się stało z Agatą Siecińską?

  .... Jeden z nich kupiła siostra Jodie Foster. Pobyt w Paryżu określa jako szkołę życia, która ją ukształtowała. Jest związana z właścicielem galerii sztuki Les Singuliers - Fredericiem Roulette, z którym ma(...) rodziców, czy nie pojechałabym do Łodzi na zdjęcia próbne. Zgodzili się i tak dostałam rolę Karioki. Prace na planie trwały trzy miesiące. Młoda aktorka i jej koledzy, Andrzej Kowalewicz (Cygan...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ...czwartego sezonu wystąpi Rosemarie DeWitt ("United States of Tara"). Epizod wyreżyseruje Jodie Foster. River Brytyjski, sześcioodcinkowy serial "River", przedstawia historię detektywa Johna Rivera(...), a zdjęcia do trzeciego właśnie trwają. Co czeka nas zatem w kolejnym rozdziale? Sezon trzeci "Outlandera" to nowy rozdział historii Claire i Jamiego - i to taki, w którym na twórców oraz aktorów czeka...

 • Jodie Foster na Kaszubach?

  Jodie Foster może zagrać w filmie "Kamerdyner", opowiadającym o Kaszubach pierwszej połowy XX wieku. "Kamerdyner" to saga o miłości kaszubskiego chłopaka i córki pruskich arystokratów.

 • Agnieszka Holland o pracy przy "House of Cards"

  ...panującego nad tą materią jeszcze nie widziałam, więc to było ciekawe - mówi Agnieszka Holland. Za reżyserię "House of Cards" odpowiadali m.in. David Fincher, Jodie Foster, Joel Schumacher(...) wystawę składają się głównie zdjęcia z planów filmowych, pochodzące z archiwum Agnieszki Holland, oraz fotografie otrzymane od przyjaciół i współpracowników artystki, m.in. Andrzeja Wajdy i Studia...

 • Jodie Foster nie usłyszy zarzutów

  Hollywoodzka aktorka Jodie Foster nie usłyszy oficjalnych zarzutów w związku z rzekomym zaatakowaniem przez nią nastolatka w maju tego roku.