• Informacje na temat:

  joe cocker muzyk

Artykuły na temat: joe cocker muzyk
 • Joe Cocker nie żyje!

  Joe Cocker, legendarny piosenkarz popowy i rockowy zmarł w wieku 70 lat!

 • Joe Cocker: Gwiazdy oddają hołd muzykowi

  Śmierć 70-letniego wokalisty wstrząsnęła całym światem. Joe Cockera wspominają nie tylko fani, ale także jego koledzy i koleżanki z branży muzycznej.

 • "Ranczo": Jestem dziś innym Kawalcem niż w czasach "Randki w ciemno"!

  W pamięci wielu telewidzów Jacek Kawalec wciąż pozostaje jako gospodarz legendarnej "Randki w ciemno". Fani seriali uwielbiają go za rolę Tomasza Witebskiego w kultowym "Ranczu". Świetnie sprawdził się w polsatowskim show "Twoja twarz brzmi znajomo". Do tego jeszcze wyprodukował multimedialne widowisko "Niezapomniany Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec". Co u niego słychać?

 • Joe Cocker nie żyje. Miał 70 lat

  W poniedziałek 22 grudnia zmarł brytyjski wokalista Joe Cocker. Obdarzony charakterystycznym głosem mistrz coverów (i nie tylko) miał 70 lat.

 • "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  Przygotowuje się do udziału w musicalu „Karol”, jeździ po Polsce z utworami Joe Cockera, a jesienią zaprasza nas wszystkich na 10. sezon serialu „Ranczo”!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Jacek Kawalec: Niczego w życiu nie żałuję

  Ostatnio został pan Joe Cockerem. Jacek Kawalec: - Można powiedzieć, że wcielam się w jego postać w sensie aktorskim, ale przede wszystkim wokalnym. Dla fanów Joe Cockera stworzyłem 1,5-godzinne muzyczne show, w stu procentach grane i śpiewane na żywo. Zaprosiłem kilkunastu znakomitych muzyków, którzy są w stanie odtworzyć ze mną atmosferę autentycznych koncertów mistrza. Cocker to moja...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Korzeniowski odszedł z "Tańca z Gwiazdami"

  ...parkiecie pojawiła się "superniania" Dorota Zawadzka, która zatańczyła Jive'a. Iwona Pavlivic nagrodziła ją komplementami. Gościem specjalnym odcinka był Joe Cocker.(...) Soszyńską 28 punktami. "W pewnym momencie nie słyszałem muzyki, ale jest super, że publiczności się bawi" - powiedział po zakończeniu odcinka Gołota. Nie za dobrze zatańczyła także była minister...

 • Free: Andy Fraser nie żyje

  Potwierdziły się informacje o śmierci Andy'ego Frasera, brytyjskiego basisty nieistniejącej już grupy Free (wielki przebój "All Right Now").