• Informacje na temat:

  joe jonas polski

Artykuły na temat: joe jonas polski
 • Jonas Brothers jak heroina

  Nastolatkowie potrafią skutecznie zarazić dorosłych swoimi idolami. Dowód? Prestiżowy magazyn "Rolling Stone" umieścił amerykański zespół Jonas Brothers na okładce najnowszego numeru. Wewnątrz znalazł się obszerny artykuł na ich temat.

 • Taylor Swift. I nie ma mocnych

  Niesamowita passa Taylor Swift zdaje się nie mieć końca! 19-letnia wokalistka już po raz 11. znalazła się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych, wyprzedzając m.in. zespół swojego byłego chłopaka Joe Jonasa.

 • 16-letni James Bond!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Burning Up" amerykańskiego zespołu Jonas Brothers.

 • Bracia kłócą się o koszule

  Ani My Chemical Romance, ani Green Day, ani Backstreet Boys nie są tymi wykonawcami, którzy najbardziej inspiruję amerykański zespół Jonas Brothers.

 • Trzech braci i mdlejące fanki

  Kiedy wychodzą na scenę, słychać jedynie przeszywający pisk. Zaczynają śpiewać - pisk staje się jeszcze intensywniejszy. Poznajcie Jonas Brothers, nowych idoli nastolatek.

 • Trzej bracia w 3D

  Jonas Brothers to absolutny fenomen popkultury - w błyskawicznym tempie podbili serca nastolatek na całym świecie, a ich wielka trasa koncertowa "Burning Up" zgromadziła przeszło milion fanów.

 • Trzej bracia w 3D

  Jonas Brothers to absolutny fenomen popkultury - w błyskawicznym tempie podbili serca nastolatek na całym świecie, a ich wielka trasa koncertowa "Burning Up" zgromadziła przeszło milion fanów.

 • Imponujące liczby Feel

  ...samopoczucie, jak widać, przełożyło się na niezłą sprzedaż płyty. Coraz lepiej radzą sobie bracie Jonasowie - Joe, Nick i Kevin - tworzący zespół Jonas Brothers. Album zatytułowany po prostu "Jonas Brothers(...). Nowa-stara płyta zawierać będzie również niepublikowane materiały wideo zza kulis oraz wszystkie teledyski katowickiej grupy. Na 3. pozycji polskiej listy figuruje składanka "RMF FM Najlepsza muzyka...

 • Nastoletnie niewypały

  ..., jak nieszczęśliwie się zakochiwała. Tak otwarcie, że serwisy plotkarskie nie mają wątpliwości, która piosenka jest o Joe Jonasie, a która o Taylorze Lautnerze. Od lolity do księżniczki Amerykańska(...) Cyrus (17 l.), Demi Lovato (18 l.), Selena Gomez (18 l.), Taylor Swift, Eminem, Taylor Momsen (17 l.), Jonas Brothers (18 - 23 l.), Ke$ha, Ewa Farna (17 l.). Z powyższej listy tylko Eminem skończył...

 • Ania znów lepsza od Feel

  Joe Dassina. Płyta "Jonas Brothers" zespołu pod tą samą nazwą jest z kolei nowością na 17. miejscu zestawienia. Grupę tworzy trzech braci - Joe, Nick i Kevin. Album promuje singel "S.O.S." . Zobacz...

Dyskusje na temat: joe jonas polski
 • Re: "Gra o tron": Joe Jonas uratował Sophie Turner!

  Wyszukiwarka: DONALD TRUMP WYSKAKUJE Z TRZASKIEM JAK PRAŻONA KUKURYDZA! ( Proroctwa dotyczące Czasów Ostatecznych - Jest tam też o Wielkim Ucisku który ma nadejść do Polski w zakładce na dole Strony " Przekazy innych Proroków " I " Sny I Wizje " ) Uciekajcie z kościołów katolickich gdzie mówią o kłamstwach na temat czyśćca którego nie ma w Piśmie Świętym, chrzcie niemowląt, kultu Miriam, kultu