• Informacje na temat:

  joey fatone aktor

Artykuły na temat: joey fatone aktor
 • "The Masked Singer": Joey Fatone i Rumer Willis poza programem

  Amerykański talent show "The Masked Singer" wchodzi w finalne etapy. W ostatnim odcinku widzowie poznali tożsamość aż dwóch celebrytów, którzy występowali w programie. Swoje maski ściągnęli Joey Fatone oraz Rumer Willis.

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • Justin Timberlake: Artysta wielu momentów

  ...19 sierpnia, na stadionie w Gdańsku, Justin Timberlake wystąpi w Polsce po raz pierwszy w karierze jako solowy artysta. Organizatorzy zapowiadają ponad 40-tysięczną widownię. Zainteresowanie jest więc ogromne, ale nie ma się czemu dziwić. Błyskotliwy 33-letni amerykański wokalista i aktor steruje swoją karierą w sposób perfekcyjny.

 • "The Masked Singer": T-Pain wygrywa program. Kto jeszcze chował się pod maskami?

  Jackson , Joey Fatone i Rumer Willis . W finale zaprezentowali się uczestnicy przebrani za: pszczołę, potwora i pawia. Na początku poznaliśmy tożsamość pszczoły. Pod tym strojem ukrywała się Gladys(...) i wokalistów w historii muzyki rozrywkowej. Widzowie następnie poznali tożsamość celebryty przebranego za ptaka, którym był Donny Osmond - wokalista i aktor, który wraz ze swoją siostrą Marie...