• Informacje na temat:

  jogo

Artykuły na temat: jogo
 • Julia Wieniawa ćwiczy jogę w skąpym bikini

  Julia Wieniawa pokochała jogę. Podczas kwarantanny ma sporo czasu na ćwiczenia. Ponieważ pogoda dopisuje, gwiazda serialu "Zawsze warto" postanowiła zrobić trening na świeżym powietrzu. Połączyła go z opalaniem.

 • Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.

 • Kasia Smutniak radykalnie szczera

  Kasi Smutniak nie wystarcza do szczęścia włoskie dolce vita - praktykuje też jogę i uczy się kultury Wschodu. Kierując się szczerością, która jest fundamentem tamtejszej filozofii, na początku 2019 roku rozesłała do wielu osób wiadomości o tym, co czuje na ich temat.

 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora. Zapewnia też, że jej ciało szybko wróciłoby do formy, gwiazda regularnie uprawia bowiem sport, zprzede wszystkim jogę, i zachowuje zdrową dietę.

 • Kreator: Dać ludziom coś wyjątkowego

  Kreator to kultowy zespół, który odcisnął nieocenione piętno zarówno na death, jak i black metalu. 14 albumów studyjnych na koncie, setki koncertów i tysiące fanów na całym świecie - Niemcy mają naprawdę czym się pochwalić. Udało nam się porozmawiać z wokalistą grupy, Milandem "Mille" Petrozzą, m.in. o trwającej trasie koncertowej po USA i Kanadzie, reedycji płyt zespołu z lat 90. i o... jodze.

 • Potocka w "Barwach szczęścia"

  Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serial u Jolę, żonę Zenka.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Joginka Victoria Beckham

  Victoria Beckham dołączyła do szerokiego grona gwiazd muzyki i filmu, które ćwiczą jogę. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła ćwiczenia, ponieważ obawia się, że ciąża może niekorzystnie wpłynąć na jej figurę. Przypomnijmy, że pod koniec lutego na świat ma przyjść jej trzeci syn.

 • Paulina Holtz: Ciało jest jedynym domem duszy

  Paulina Holtz, znana m.in. z serialu "Klan", od czterech lat uprawia jogę. Radzi dbać o własne ciało, bo "jest jedynym domem duszy, jaki mamy". W środę, 28 października, do księgarń trafi książka "Po pierwsze joga", której aktorka jest współautorką.

 • 50 Cent joginem

  Popularny ostatnio amerykański raper 50 Cent zaczął praktykować jogę. Wywodzącą się z Dalekiego Wschodu gimnastyką zainteresowała go raperka Lil' Kim, która oddaje się temu zajęciu już od pewnego czasu i jest bardzo zadowolona z efektów.

Zdjęcia na temat: jogo
Wideo na temat: jogo
 • Grażyna Wolszczak zdradza sekret szczupłej sylwetki. "Ćwiczenia pod prądem"

  Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę? - Wróciłam na jogę po roku, moim odkryciem jest też EMS, ćwiczenia pod prądem - mówi aktorka i zdradza szczegóły. Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Paulina Holtz: Przestałam trenować pole dance

  Paulina Holtz od trzech lat uprawia jogę i docenia zalety tego sportu. Aktorka zapewnia, że ćwiczenia dają jej poczucie stabilizacji, zapewniają komfort psychiczny i są gwarancją utrzymania ciała w dobrej kondycji.

 • Osi Ugonoh ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu

  Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. edycji "Top Model", ćwiczy na siłowni nawet pięć razy w tygodniu. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do treningu siłowego. Od niedawna uprawia jogę, chce bowiem zwiększyć elastyczność mięśni. Uważa, że jej ciało nie jest wystarczająco rozciągnięte, co może być wynikiem intensywnego treningu siłowego. Modelka chce zmotywować siostrę do zdrowszego trybu życia. Do regularnych treningów na siłowni modelka chce przekonać także siostrę.

Dyskusje na temat: jogo