• Informacje na temat:

  john belushi

Artykuły na temat: john belushi
 • John Belushi przegrał walkę z narkotykami i alkoholem. Pod koniec życia był ruiną człowieka

  John Belushi (+33 l.) był lubianym aktorem komediowym oraz muzykiem. Brał kokainę, LSD, a do tego pił alkohol. Co doprowadziło artystę do takiego uzależnienia?

 • John Belushi: Król życia

  "Mógł nas bawić jeszcze przez długi czas, ale.... nieeeeeeeeee" - dopisali na nagrobku Johna Belushiego fani talentu tragicznie zmarłego aktora i komika, parafrazując słynny "numer" gwiazdy "Blues Brothers". W poniedziałek, 5 marca, mija 30 lat od nagłej śmierci gwiazdora w hotelu Chateau Marmont.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ..." i powierzył jej rolę Georgii Thomas, za którą zdobyła później Screen Actors Guild Award. W latach 2001-2009 występowała w serialu "Jim wie lepiej" u boku Jamesa Belushi. Ostatnio na ekranie(...) filmowa sława. Lokalny producent filmowy, John Duigan, zaprosił ją na przesłuchanie do filmu "Syreny", w którym zagrali również Hugh Grant, Sam Neill i Elle MacPherson. De Rossi wcieliła się tam w postać...

 • Emile Hirsh zagra Johna Belushiego

  Twórcy filmu biograficznego, opowiadającego o życiu komika Johna Belushiego, znaleźli odtwórcę głównej roli. Jak donosi "Hollywood Reporter", legendarnego artystę zagra Emile Hirsch, znany z filmów "Wszystko za życie", "Obywatel Milk" i "Speed Racer".

 • Serialowa jesień w Stanach

  Defenders", premiera. Jerry O'Connell i Jim Belushi wcielą się w prawników z Las Vegas, którzy pomagają ludziom w kłopotach. A w stolicy hazardu o kłopoty nie trudno. Stacja: CBS. "Law & Order: Los(...)", premiera. "Boardwalk Empire" bazuje na książce Nelsona Johnsona pod tym samym tytułem. Przedstawiana historia skupia się na problemie korupcji w Atlantic City, a całość została osadzona w latach 20

 • "Blues Brothers 3"?

  Dan Aykroyd ( "Pogromcy duchów" ), jeden z bohaterów kultowego filmu muzycznego "Blues Brothers" , w jednym z niedawnych wywiadów zdradził, że nie wyklucza realizacji "Blues Brothers 3". Główną rolę w trzeciej części słynnej komedii miałby zagrać James Belushi, brat znanego z pierwszej części, nieżyjącego już Johna Belushi.

 • Zmarł John Ritter

  John Ritter, znany amerykański aktor komediowy, zmarł w Beverly Hills w czwartek, 11 września, w wieku 54 lat. Przyczyną przedwczesnego zgonu artysty była nie wykryta wcześniej wada serca, która spowodowała uszkodzenie aorty. O śmierci gwiazdora poinformowała jego rzeczniczka prasowa w piątek, 12 września.

 • Będzie film o legendarnym komiku

  Todd Phillips, reżyser kultowej komedii "Kac Vegas", przygotowuje biograficzny obraz o Johnie Belushim ("Blues Brothers ") - informuje Risky Business Blog.

 • John Lee Hooker: Nie tylko "Boom Boom"

  Dokładnie 10 lat temu, 21 czerwca 2001 roku w wieku 83 lat zmarł John Lee Hooker, legenda amerykańskiego klasycznego bluesa.

 • "Blues Brothers" to film katolicki

  "Blues Brothers" to film katolicki - ogłosił watykański dziennik "L'Osservatore Romano" w artykule z okazji przypadającej w środę 30. rocznicy premiery kultowego dzieła w reżyserii Johna Landisa.