• Informacje na temat:

  john cena aktor

Artykuły na temat: john cena aktor
 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • "Terminator": Rola w cenie lunchu

  Nim Arnold Schwarzenegger przyjął rolę w "Terminatorze", umówił się na lunch z reżyserem Jamesem Cameronem i producentami. Choć wbrew panującemu obyczajowi to aktor musiał za niego zapłacić, nie zniechęciło to go do zaangażowania się w projekt. 26 października minęło 35 lat od premiery kultowego filmu.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.

 • John Malkovich wystąpi w Łodzi

  Do Łodzi przyjedzie amerykański aktor John Malkovich, który na deskach teatru im. Stefana Jaracza wystąpi w spektaklu "The Infernal Comedy - Wyznania seryjnego mordercy". W przedstawieniu aktorowi będą towarzyszyć dwie sopranistki i 35-osobowa orkiestra.

 • John le Carré: Mistrz thrillerów i jego nowa ekranizacja

  Już 8 sierpnia w kinach pojawi się thriller szpiegowski "Bardzo poszukiwany człowiek" w reżyserii Antona Corbijna ("Control", "Amerykanin"), zrealizowany na podstawie prozy mistrza gatunku Johna le Carré.

 • "Droga do zapomnienia": Misja dla japońskiego aktora

  ...z odcinków serii "Everyman" ("Prisoners in Time", 1995). W jego roli wystąpił wówczas John Hurt. Główny prześladowca Lomaxa, Takashi Nagase (1918-2011), także trafił do filmu i literatury. Po wojnie(...) japońskiego aktora taka rola to rodzaj misji. Nagase miał podobną misję, został tłumaczem i buddystą, zainicjował akcję modlitw dla upamiętnienia pamięci jeńców. Był jednym z tych, którzy chcieli...

 • "Marlon Brando o sobie": Cena talentu

  W pierwszych chwilach filmu "Marlon Brando o sobie", na oczach widzów, kolejne linijki kodu łączą się w cyfrowo zrekonstruowaną twarz zmarłego w 2004 roku aktora. Przypominająca zjawę grafika(...) nie był zwykłym artystą. Film Rileya stanowi fascynująca wiwisekcja umysłu aktora i jego trudnego charakteru.

 • Lipnicka & Porter: O sławie za wszelką cenę

  Anita Lipnicka i John Porter to doświadczeni wykonawcy polskiej sceny muzycznej, którzy mają za sobą kilkanaście lat obecności na rynku. Popularny duet uważa, że na scenie obecnie ważniejsza stała się sława, a nie to, co się na niej prezentuje. Dlatego Lipnicka i Porter nie są zwolennikami programów typu "Idol" czy "Big Brother".

 • Tak wyglądał Freddie Mercury jako dziecko. Zdjęcie trafiło na aukcję

  ...710 funtów - tyle wynosi obecnie cena na internetowej aukcji za oprawione zdjęcie Freddiego Mercury'ego, gdy przyszły wokalista grupy Queen był jeszcze małym dzieckiem.

 • Travolta zeznaje przed sądem

  John Travolta zeznał w środę przed sądem na wyspach Bahama, że za wszelką cenę starał się ratować swojego umierającego syna za pomocą reanimacji. We wtorek rozpoczął się proces, w którym aktor oskarża dwóch mężczyzn o wymuszenie w związku z niedawną śmiercią jego syna - Jetta.