• Informacje na temat:

  john gavin

Artykuły na temat: john gavin
 • "Allo, Allo": Wojenne kpiny najwyższej próby

  ...), sekretarkę pułkownika von Strohma? Także ukrywani przez personel Café René angielscy lotnicy Carstairs i Fairfax (Nicholas Frankau i John D. Collins) swoim typowym dla Brytyjczyków stoicyzmem i uwielbieniem dla długich dyskusji o rzeczach mało w danej chwili istotnych, potrafili doprowadzić do wybuchu radości nawet największego ponuraka. Może najmniej bawił włoski kapitan Alberto Bertorelli (Gavin...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Dają popis niezwykłych umiejętności komediowych

  ..."Mayday 2" to dalszy ciąg przygód pewnego londyńskiego taksówkarza - Johna Smitha - który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan swego podwójnego życia. Nie przypuszcza, że los kiedykolwiek zetknie ze sobą jego dwie rodziny, a jego dzieci - syn Gavin i córka Vicky - zapałają do siebie pożądaniem, nie wiedząc, że łączą...

 • Rośnie obsada "Constantine"

  Djimon Hounsou ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) i Gavin Rossdale, wokalista zespołu Bush, mają pojawić się na planie filmu "Constantine". Obraz będzie adaptacją słynnego komiksu o tematyce okultystycznej, "Hellblazer". Główne role w projekcie objęli wcześniej Keanu Reeves ( "Matrix Reaktywacja" ), Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ) i Tilda Swinton ( "Adaptacja" ).

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  ...się jego matka - Marianne (Joanna Cassidy), co wpłynęło na jego relację z Brennan. Tymczasem Sweets (John Francis Daley) nadal ociągał się ze znalezieniem sobie mieszkania, czym zaczął(...) hotelu Drake w Nowym Jorku, którym mają zarządzać. Są pod wrażeniem przepychu i blichtru, którym epatują właściciele - multimilioner Gavin Doran (Terry O’Quinn) i jego żona Olivia (Vanessa Williams...

 • DVD: Filmy z Sophią Loren

  W czwartek, 4 sierpnia, na DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) debiutują dwa filmy z Sophią Loren w rolach głównych - "Powiew skandalu" i "Zaczęło się w Neapolu" . Słynnej aktorce w pierwszym filmie partnerowali John Gavin i Maurice Chevalier, a w drugim Clark Gable i Vittorio De Sica.

 • Bush: Kolejny film Gavina Rossdale'a

  Gavin Rossdale, wokalista zespołu Bush, robi coraz większą karierę w branży filmowej. Właśnie podpisał kontrakt na trzeci w swej karierze film, w którym zagra u boku samego Keanu Reevesa.

 • Osbourne'owie dla ofiar tsunami

  Plejada największych gwiazd weźmie udział w nagraniu charytatywnej piosenki dla ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w południowej Azji. Z inicjatywą wystąpiła Sharon Osbourne, a nagrania nowej wersji "Tears In Heaven" Erica Claptona rozpoczęły się już w czwartek, 20 stycznia.

 • Porcupine Tree w Krakowie

  Bardzo lubiana w naszym kraju brytyjska grupa Porcupine Tree zagrała we wtorek, 8 kwietnia, pierwszy z trzech koncertów w Polsce, podczas których promowane jest jej nowy album "In Absentia", który ukazał się w Polsce nakładem wytwórni Warner. Blisko półtora tysiąca osób, które zjawiły się w krakowskiej hali Wisłym zgotowały zespołowi owację na stojąco.

 • Janda: Uwielbiam reżyserować farsy

  28 maja na scenie warszawskiego Och-Teatru odbędzie się premiera drugiej części przygód najsłynniejszego taksówkarza Londynu, czyli Johna Smitha.

Dyskusje na temat: john gavin
 • Re: Gwiazdy po latach: "'Allo 'Allo!"

  Alfonse (O moje słabe serce ...) - zm. 22 XI 1993 Richard Marner czyli pułkownik Kurt von Strohm - zm. 18 III 2004 Hilary Minster - generał Erich von Klinkerhoffen - zm. 24 XI 1999 Gavin Richards - kapitan Alberto Bertorelli John Louis Mansi - herr Engelbert von Smallhausen - zm. 6 VIII 2010 Arthur Bostrom czyli mówiący perfekt po francusku oficer Crabtree (Gyd myrning ...) Jak widać Pan Bóg chce