• Informacje na temat:

  john hillerman

Artykuły na temat: john hillerman
 • "Magnum": Nie żyje John Hillerman

  ...". W tej popularnej serii z lat osiemdziesiątych tytułowego bohatera grał niezapomniany Tom Selleck. Razem z Johnem Hillermanem tworzyli świetny komediowy duet, którego siłą była zupełna odmienność(...) razie nie jest znana przyczyna jego śmierci. Po raz ostatni na ekranie Johna Hillermana mogliśmy oglądać w 1996 roku w filmie "Grunt to rodzinka 2".

 • Mistrzowie drugiego planu

  ..."Magnum" W tej popularnej na potęgę serii z lat osiemdziesiątych główną rolę tytułowego Thomasa Magnuma grał niezapomniany Tom Selleck. Razem z John Hillerman tworzyli świetny komediowy duet, którego siłą była zupełna odmienność charakterów. Higgins w wydaniu Hillermana to oschły Anglik (aktor, choć Teksańczyk, mistrzowsko podrabiał angielski akcent), a Magnum to arogancki, acz sympatyczny...

 • "Magnum" powróci... w kinie!

  Studio Universal i producent Brian Grazer ( "Piękny umysł" , "8. Mila" ) z firmy Imagine Entertainment nabyli prawa do kinowej adaptacji słynnego serial u "Magnum". Nad scenariuszem nowej wersji opowieści będzie pracował Michael McCullers, współautor komedii "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" oraz "Austin Powers i złoty członek" .

 • George Clooney zagra Magnum?

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Niebezpieczny umysł" ) bardzo poważnie rozważa objęcie tytułowej roli w filmie "Magnum P.I.". Słynny aktor i reżyser miałby wcielić się w postać byłego oficera wywiadu marynarki wojennej, który zostaje prywatnym detektywem. Obraz będzie kinową wersją popularnego serial u z lat 80., w którym występował Tom Selleck.

Dyskusje na temat: john hillerman