• Informacje na temat:

  john malkovich o polskich kobietach

Artykuły na temat: john malkovich o polskich kobietach
 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Cameron Diaz: Kobieta wyluzowana

  W komedii "Jak urodzić i nie zwariować" gra prezenterkę telewizyjną, która ma zdanie na każdy temat i biada temu, kto się z nią nie zgadza. Jaka jest Cameron Diaz naprawdę? Okazuje się, że "bardzo wyluzowana i kompletnie bezproblemowa".

 • "RED": Emeryci, ale mogą przywalić

  - Raczej rzadko dane jest człowiekowi pracować z grupą aktorów, których od dawna podziwia. A tak było w tym przypadku. Powstało kółko wzajemnej adoracji - powiedział Bruce Willis przy okazji premiery filmu "RED". Co działo się na planie produkcji? O tym opowiadają m.in. Helen Mirren, Morgan Freeman i John Malkovich. Czytaj tylko w INTERIA.PL!

 • Dwa filmy z Polski w konkursie w Moskwie

  Aż dwa filmy z Polski - "Joanna" Feliksa Falka i "W imieniu diabła" Barbary Sass-Zdort - znalazły się w konkursie głównym ruszającego w czwartek 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie.

 • Clint Eastwood wraca do Cannes

  Najnowszy film Clinta Easwooda - thriller "Challenging" - z Angeliną Jolie, Johnem Malkovichem i Amy Ryan walczyć będzie o canneńską Złotą Palmę. Dziś poznaliśmy tytuły wszystkich konkursowych filmów.

 • Piotr Adamczyk zagra papieża

  Potwierdziły się informacje, że to Piotr Adamczyk zagra Karola Wojtyłę w filmie Giacomo Battiato, "Karol. Historia człowieka, który został papieżem". Adamczyk wystąpi obok aktorów światowej sławy, między innymi Johna Malkovicha ( "Gra Ripley'a" ), Klausa Marii Brandauera ( "Pożegnanie z Afryką" ), czy Emmanuelle Beart ( "8 kobiet" ).

 • Olbrychski pokonał Hoffmana

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Daniel Olbrychski, został uhonorowany prestiżową nagrodą im. Konstantego Stanisławskiego na 29. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie. Konkurentami Olbrychskiego do tej nagrody byli Dustin Hoffman i John Malkovich.

 • Ostatni dzień festiwalu w Wenecji

  W sobotę, 6 września, poznamy laureatów nagród 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Zdaniem obserwatorów, w tym roku nie ma w konkursie zdecydowanych faworytów. Wśród kandydatów do Złotego Lwa jest jeden film polski - "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego .