• Informacje na temat:

  john porter and anita lipnicka

Artykuły na temat: john porter and anita lipnicka
 • Anita Lipnicka i John Porter znowu razem. "Jeśli stoisz w miejscu, wszystko do ciebie wróci"

  ...4 lipca w studio LAS w Warszawie odbędzie się "Nieprzyzwoity koncert", na który reaktywuje się duet Lipnicka & Porter.

 • Anita Lipnicka: Mój jest ten kawałek nieba

  Anita Lipnicka - głos Varius Manx, głos duetu z Johnem Porterem, a wreszcie głos jej własnych myśli i uczuć. Przez lata, Anita Lipnicka przeobrażała się muzycznie jak prawdziwy kameleon. - Przez te lata mojej działalności muzycznej, miałam okazję pracować z różnymi ludźmi w różny sposób. Także w taki bardzo chłodny, zawodowy - mówi Interii wokalistka.

 • John Porter i Wojtek Mazolewski razem ("Don't Ask Me Questions")

  Po rozstaniu z Nergalem w zespole Me And That Man John Porter nawiązał współpracę z Wojtkiem Mazolewskim. Efektem będzie wspólna płyta, której zapowiedzią jest pierwszy singel "Don't Ask Me Questions".

 • John Porter i Wojtek Mazolewski razem: Męska przyjaźń (płyta "Philosophia")

  Muzyka to jest coś, co nas najbardziej łączy - mówi Interii Wojtek Mazolewski, który nagrał wspólną płytę "Philosophia" z Johnem Porterem.

 • Chris Eckman z Anitą Lipnicką

  ...4 listopada ukaże się nowa solowa płyta lidera The Walkabouts i członka Dirtmusic, Chrisa Eckmana. Na albumie zatytułowanym "The Last Side Of The Mountain" gościnnie zaprezentowała się Anita Lipnicka.

 • John Porter i Wojtek Mazolewski (płyta "Philosophia"). Posłuchaj singla "Don't Ask Me Question"

  Poniżej możecie posłuchać utworu "Don't Ask Me Questions", który jest pierwszą zapowiedzią wspólnej płyty Johna Portera i Wojtka Mazolewskiego. Album otrzymał tytuł "Philosophia".

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.

 • Recenzja Me And That Man "Songs of Love and Death": Wielki hołd, dobry album

  Darski oraz John Porter. Co więcej, w grze wtórują im Wojtek Mazolewski oraz Łukasz Kumański. I trzeba przyznać, że skład Me And That Man potrafi elektryzować. Na pierwszy rzut oka mamy bowiem do(...) szczęście, jeżeli coś nie gra w połączeniu tych osobowości, to tylko na papierze. Gdyby po wcześniejszej twórczości zaangażowanych muzyków określić, kto tu rozdaje muzyczne karty, to zdecydowanie John...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  ...zdarzyć"). W 2002 r. rozpoczęła współpracę (nie tylko muzyczną; parą są także prywatnie) z Johnem Porterem. Razem wydali trzy płyty, dość mocno odbiegające od tego, co Anita robiła z Varius Manx. Ostatnim(...) pamiętają, przygotowaliśmy krótki przewodnik o wokalistkach Varius Manx i tym, co porabiają one obecnie. Anita Lipnicka całuje noc Mało kto zwraca uwagę, że Varius Manx zadebiutował w 1990 roku...

 • Polskie płyty 2013: Co pokaże Ewelina Lisowska?

  ...się nie grzebiemy w tym" - zapowiadał Kazik Staszewski. Anita Lipnicka - "Vena Amoris" (jesień) Pierwotnie zapowiadana na wiosnę piąta solowa płyta Anity Lipnickiej będzie zarazem pierwszą od ponad 10 lat nagraną w całości w języku polskim. "Vena Amori" ma zawierać kilkanaście autorskich kompozycji Anity oraz trzy piosenki powstałe przy współudziale jej życiowego partnera Johna Portera, który...