• Informacje na temat:

  john saxon

Artykuły na temat: john saxon
 • Nie żyje John Saxon, gwiazda filmów "Wejście smoka" oraz "Koszmar z ulicy Wiązów"

  John Saxon, najbardziej znany z ról w filmach "Wejście smoka" oraz "Koszmar z ulicy Wiązów", nie żyje. Aktor zmarł 25 lipca 2020 roku. Miał 83 lata.

 • John Saxon kontra Freddy Krueger?

  Ponad rok temu w mediach pojawiły się informacje , iż być może powstanie prequel słynnego horroru Wesa Cravena, "Koszmar z ulicy Wiązów". Według najnowszych doniesień, rolą w filmie zainteresowany jest John Saxon ( "Wejście smoka" ). John Saxon w pierwszej opowieści o Freddym Kruegerze wcielił się w porucznika Donalda Thompsona, tatę Nancy (Heather Langenkamp).

 • "Elton John lubi heavy metal"

  Po dwóch latach przerwy orzeł po raz kolejny wylądował we wrześniu. Saxon nie spuszcza z tonu i po bardzo udanym albumie "Metalhead" uraczył fanów znakomitą płytą "Killing Ground". Dowodzona(...) od dawnej sławy. Peter "Biff" Byford podzielił się z Lesławem Dutkowskim swoimi wrażeniami na temat nowego albumu, przeszłości swego zespołu oraz wydarzeń, które jego zdaniem wpłynęły na karierę Saxon.

 • John Fogerty na Festiwalu Legend Rocka. Pierwszy koncert w Polsce w 2019 r.

  Założyciel grupy Creedence Clearwater Revival John Fogerty po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Wokalista, kompozytor i autor tekstów zaprezentuje się 29 czerwca 2019 r. na 13. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

 • Alice Cooper i John Mayall na Festiwalu Legend Rocka

  ...festiwalu będzie legendarny wokalista i gitarzysta John Mayall . Kończący w listopadzie 80 lat muzyk uważany jest za prekursora stylu blues rock. To właśnie w jego grupie The Bluesbreakers występowali Eric Clapton (później założył Cream), Mick Taylor (The Rolling Stones), Jack Bruce (Cream), Peter Green, Mick Fleetwood i John McVie (Fleetwood Mac), Walter Trout (Canned Heat), Andy Fraser (Free) czy...

 • Santana na Festiwalu Legend Rocka: Muszę tu wrócić

  W Dolinie Charlotty w pobliżu Ustki zakończyła się siódma edycja Festiwalu Legend Rocka. Podczas trzech dni (1-3 sierpnia) zagrali m.in. Alice Cooper, John Mayall i Carlos Santana.

 • "Bardzo chciałbym wrócić do Polski"

  Pod koniec lat 90. byli członkowie formacji Whitesnake - gitarzyści Mickey Moody i Bernie Marsden oraz basista Neil Murray - założyli zespół The Company Of Snakes, nie ukrywając, że zamierzają dokonać karkołomnego wyczynu - grać jak Whitesnake, tyle że bez Davida Coverdale'a. Za perkusją zasiadł John Lingwood (grał m.in. z Rogerem Chapmanem), na instrumentach klawiszowych mistrzowsko gra Don...

 • 10-lecie Doliny Charlotty. Znamy szczegóły jubileuszowego koncertu

  John Fogerty z Creedence Clearwater Revival (29 czerwca), Foreigner (17 lipca) i Status Quo (27 lipca). W poprzednich latach w Dolinie Charlotty gościli m.in. Robert Plant, Santana, ZZ Top, Bob Dylan, Patti Smith, Korn, Ian Anderson (Jethro Tull), Deep Purple, Whitesnake, Mike & The Mechanics, Alice Cooper, John Mayall, Paul Rodgers, Marillion, ARW, Uriah...

 • Los Lobos na Festiwalu Legend Rocka. Pierwszy koncert w Polsce w 2019 r.

  ...), Deep Purple, Whitesnake, Mike & The Mechanics, Alice Cooper, John Mayall, Paul Rodgers, Marillion, ARW, Uriah Heep, Thin Lizzy, Robbie Krieger i Ray Manzarek (The Doors), Saxon(...)13. edycja Festiwalu Legend Rocka odbędzie się w Dolinie Charlotty w Strzelinku (pomiędzy Słupskiem a Ustką). Wcześniej ogłoszono koncerty Johna Fogerty'ego z grupy Creedence Clearwater Revival...

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry (Hollywood Vampires) w Polsce w 2020 r. DATA, MIEJSCE, BILETY

  ...18 sierpnia 2020 r. w Dolinie Charlotty wystąpi supergrupa The Hollywood Vampires, w której skład wchodzą: wokalista Alice Cooper, znany z Aerosmith gitarzysta Joe Perry oraz aktor i muzyk Johnny Depp. To pierwsze ogłoszenie Festiwalu Legend Rocka.