• Informacje na temat:

  john syn

Artykuły na temat: john syn
 • Nie żyje Kelly Preston, żona Johna Travolty

  Zmarła Kelly Preston, znana aktorka, prywatnie żona Johna Travolty. Miała 57 lat. To kolejna tragedia w życiu gwiazdora, który w 2009 roku musiał opłakiwać śmierć ich syna, Jetta.

 • John Wayne może przestać być patronem kalifornijskiego lotniska

  Najsłynniejszy amerykański aktor grający w westernach, John Wayne, jest od 1979 r. patronem lotniska w hrabstwie Orange w Kalifornii. Teraz politycy Partii Demokratycznej chcą usunąć nazwisko gwiazdora z nazwy tego portu, zarzucając mu, żeby był rasistą.

 • Zendaya i John David Washington podczas kwarantanny zagrali w tajnym projekcie

  ..." zagrali gwiazda serialu "Euforia" Zendaya oraz syn Denzela Washingtona, John David Washington, którego niedługo powinniśmy zobaczyć w głównej roli w filmie Christophera Nolana "Tenet". Film Sama...

 • Syn Eltona Johna będzie miał rodzeństwo?

  Piosenkarz Elton John i jego cywilny partner David Furnish chcą, by ich syn miał rodzeństwo.

 • Syn Denzela Washingtona ukrywał przed ojcem swoje aktorskie aspiracje

  John David Washington to syn ikony Hollywood, Denzela Washingtona. Choć najpierw był zawodnikiem futbolu amerykańskiego, zawsze marzył o karierze aktorskiej. O swoich aspiracjach powiedział ojcu dopiero, gdy zdobył pierwszą rolę.

 • "Rocketman": Być jak Elton John

  Gdy zobaczyłem, jak Taron Egerton śpiewa i gra, złapałem się na myśli, że nie patrzę na niego. Patrzę na siebie - tak Elton John opisywał pierwsze spotkanie z grającym go w filmie "Rocketman" Dextera Fletchera walijskim aktorem. Obraz wszedł w piątek, 7 czerwca, na ekrany polskich kin.

 • Synowie Johna Lennona i Paula McCartneya na jednym zdjęciu. Selfie podbija sieć

  Selfie wykonane przez Sean Ono Lennona prezentuje go z Jamesem McCartneyem , jedynym synem Paula i Lindy McCartneyów . Sean Ono to oczywiście syn nieżyjącego już Johna Lennona i Yoko Ono . John i Paul tworzyli jedną z najlepszych par kompozytorskich w historii muzyki, dzięki czemu The Beatles to do dziś dla wielu najlepszy zespół wszech czasów. Pod zdjęciem posypały się komentarze, że...

 • Ozzy Osbourne i Elton John we wspólnym utworze. Kiedy premiera płyty?

  ...jakieś dobre wieści?" - napisał, publikując swoje zdjęcie na Instagramie.  "Że co?? Myślałem, że miałeś być na łożu śmierci? Co tym tam robisz?" - odpisał mu w komentarzu syn Ozzy'ego -  Jack Osbourne . "Twój tata nigdy nie umrze. Jesteś najszczęśliwszym synem na świecie" - komentowali internauci. W niedzielę, 6 stycznia Osbourne opublikował teledysk do "Straight to Hell". To drugi singel promujący...

 • Elton John boi się o swojego syna

  Brytyjski wokalista Elton John i jego partner David Furnish obawiają się, że ich syn może być w przyszłości prześladowany z powodu dorastania w rodzinie złożonej z dwóch ojców.

 • "John Wick 4" w kinach w 2021 roku

  W poniedziałek 21 maja 2019 roku studio Lionsgate ogłosiło, że dokładnie za dwa lata do kin wejdzie czwarta cześć serii "John Wick". Trzecia odsłona cyklu miała swą premierę 17 maja 2019 i w swój pierwszy weekend zarobiła w Stanach Zjednoczonych prawie 57 milionów dolarów.

Zdjęcia na temat: john syn
 • John Travolta
Wideo na temat: john syn
 • Telly Savalas 25 lat po śmierci wciąż żywy.

  Telly Savalas urodził się 21 stycznia 1922 roku w Nowym Jorku. Był synem greckich emigrantów. Służył w wojsku podczas II wojny światowej, a po jej zakończeniu studiował psychologię na Columbia(...) drugoplanową rolę w filmie "Ptasznik z Alcatraz" (1962) w reżyserii Johna Frankenheimera.