• Informacje na temat:

  john travolta teraz

Artykuły na temat: john travolta teraz
 • John Travolta kryptogejem?

  Pilot, który twierdzi, że w latach 80. miał "gorący" romans z Johnem Travoltą, pozwał prawników gwiazdora "Grease".

 • Film z Johnem Travoltą stracił dystrybutora

  Film "Gotti", w którym John Travolta wciela się legendarnego bossa rodziny Gambino, stracił dystrybutora zaledwie 10 dni przed premierą obrazu.

 • John Travolta w "Dallas"?

  W Sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące obsady filmowej wersji niezwykle popularnego w latach 80. serial u - "Dallas". Po raz kolejny spekuluje się, iż z rolą J.R. Ewinga ma zmierzyć się John Travolta ( "Płonąca pułapka" , "Be Cool" ). Nad filmową wersją serii pracuje Robert Luketic ().

 • John Travolta, Sean Penn i Oscary

  John Travolta i Sean Penn dołączyli do pokaźnego grona gwiazd, które pojawią się na scenie Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles. 77. edycja wręczenia wyróżnień Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 27 lutego.

 • Travolta i Newton-John znowu razem

  Słynna para filmowa John Travolta ( "Kod dostępu" , "Numer stulecia" ) i Olivia Newton-John ("Sordid Lives", "It's my party") na przyjęciu w Hollywood wzruszyła zaproszonych gości wykonaniem utworów z filmu "Grease" . Przyjęcie zostało zorganizowane przez studio Paramount Pictures, z okazji wydania trzech filmów Johna Travolty na DVD. Fani gwiazdora będą mogli zobaczyć go w "Miejskim kowboju...

 • Nie żyje Kelly Preston, żona Johna Travolty

  Zmarła Kelly Preston, znana aktorka, prywatnie żona Johna Travolty. Miała 57 lat. To kolejna tragedia w życiu gwiazdora, który w 2009 roku musiał opłakiwać śmierć ich syna, Jetta.

 • Zostawcie Travoltę w spokoju!

  Piosenkarka i aktorka Olivia Newton-John zaapelowała do dziennikarzy, aby zostawili w spokoju jej wieloletniego przyjaciela Johna Travoltę, który opłakuje właśnie swojego zmarłego syna.

 • Travolta robi sobie wolne

  John Travolta jest podekscytowany faktem, że niedługo znów będzie ojcem. W związku z tym postanowił nie przyjmować żadnych nowych propozycji filmowych, nie czytać kolejnych scenariuszy i nie pracować zawodowo do końca 2001 roku. Czas ten chce bowiem spędzić ze swoim dzieckiem.

 • Travolcie rośnie brzuszek

  Hollywoodzki gwiazdor John Travolta zaczął ostatnio coraz szybciej przybierać na wadze. Według doniesień brytyjskiej gazety "Daily Star", aktor zjada co najmniej sześć hamburgerów dziennie, a jego waga osiągnęła już 132 kilogramy. Spekuluje się, że może to być spowodowane stresem z powodu fatalnego przyjęcia jego najnowszego filmu "Battlefield Earth".

 • Travolta i Clooney superbohaterami

  Informowaliśmy niedawno, że wytwórnia Warner Bros. zamierza zrealizować film, w którym swe siły zjednoczą Batman i Superman. W poniedziałek, 13 sierpnia, przedstawiciele hollywoodzkiego studia oświadczyli, że głównymi bohaterami superproduckji będą dwaj gwiazdorzy i ulubieńcy publiczności - John Travolta ("Pulp Fiction", "Bitwa o Ziemię" , "Dorwać małego" ) i George Clooney ( "Gniew oceanu...

Zdjęcia na temat: john travolta teraz