• Informacje na temat:

  john turturro reżyser

Artykuły na temat: john turturro reżyser
 • John Turturro sfilmuje gwiazdy

  Nowa reżyserska próba Johna Turturro ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) będzie miała znakomitą obsadę. W zapowiadanym już od kilku miesięcy filmie "Romance & Cigarettes" ostatecznie wystąpią James Gandolfini ( serial "Rodzina Soprano" , "Ostatni bastion" ), Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) i Kate Winslet ( "Iris" ). Produkcja rozpocznie się jeszcze w bieżącym roku.

 • John Turturro ze Specjalną Nagrodą Camerimage

  Amerykański aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro przyjedzie w listopadzie do Bydgoszczy, by odebrać Specjalną Nagrodę Camerimage dla Aktora i Reżysera.

 • Camerimage: Erotyczny trójkąt Turturro i milion dolarów w Nebrasce

  Jesteście najlepszą festiwalową publicznością na świecie - powiedział przed seansem filmu "Nebraska" autor zdjęć Phedon Papamichael. Mimo że Camerimage jest imprezą poświęconą sztuce operatorskiej, z niemal sportowym dopingiem spotykają się tu wszyscy festiwalowi goście, o czym dobitnie przekonał się we wtorek, 19 listopada, John Turturro, odbierając w Bydgoszczy Nagrodę dla Aktora i Reżysera.

 • Reżyser Robert De Niro na planie

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Good Shepherd" reżyserowanego przez Roberta De Niro ( "Godsend" ). Główne role w produkcji grają: Matt Damon ( "Tożsamość Bourne'a" ), Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) i sam autor obrazu.

 • Woody Allen zagra alfonsa

  Mistrz komedii Woody Allen zagra jedną z głównych ról w filmie "Fading Gigolo". Reżyserem obrazu jest John Turturro, który zaprezentuje także swoje możliwości aktorskie.

 • Parker i Walken romansują

  Mary-Louise Parker ( "Czerwony smok" ) i Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) podpisali kontrakty na występ w filmie "Romance and Cigarettes", który dla studia United Artists przygotowuje aktor, reżyser i scenarzysta John Turturro ( "Człowiek, który płakał" , "Illuminata" ).

 • W łóżku z Sharon Stone i Sofią Vergarą

  Pamiętamy go z tytułowej roli w "Bartonie Finku" braci Coen (nagroda aktorska na festiwalu w Cannes w 1992 roku), ale John Turturro to nie tylko wybitny aktor, lecz również ceniony reżyser. Na festiwalu Camerimage odebrał Specjalną Nagrodę dla Aktora i Reżysera oraz zaprezentował swój nowy film - komedię "Fading Gigolo" (w polskich kinach na początku 2014 roku).

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • Koncert (niespełnionych) życzeń

  ..."Passione" , reż. John Turturro, Włochy, USA 2010, dystrybutor: Against Gravity, premiera kinowa: 13 sierpnia 2011

 • Rekordowa widownia serialu "Imię róży"

  ...6,5 mln widzów włoskiej telewizji RAI obejrzało w poniedziałek, 4 marca, pierwszą z czterech części nowej ekranizacji powieści "Imię róży" Umberto Eco. Serial wyreżyserował Giacomo Battiato, a grają w nim między innymi John Turturro, Rupert Everett i Piotr Adamczyk.