• Informacje na temat:

  john waters

Artykuły na temat: john waters
 • Roger Waters, niegdyś członek legendarnej grupy Pink Floyd, zamierza wyruszyć wkrótce na trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Zarejestrowany podczas tych występów materiał ma trafić na płytę, której wydanie zapowiedziano na jesień.

 • Roger Waters: Pink Floyd przestańcie śpiewać moje piosenki!

  Powoli nudne stają się doniesienia, w których Roger Waters zarzuca coś swoim byłym kolegom z zespołu Pink Floyd bądź też odwrotnie, on sam jest obiektem ataków Davida Gilmoura. W kolejne rundzie wzajemnego obrzucania się pałeczkę przejął Waters, który powiedział, iż byłby najszczęśliwszym z ludzi, gdyby Pink Floyd po jego odejściu nie grali skomponowanych przez niego piosenek.

 • John Travolta zmienia płeć

  Wreszcie spełnią się dwa marzenia Johna Travolty. Po 30 latach ponownie wystąpi w musicalu. Dodatkowo wcieli się w nim w postać... otyłej kobiety. Trwają właśnie zdjęcia do remake'u słynnego "Lakieru do włosów" Johna Watersa.

 • "Mandarynka" : "Moda na sukces" podpisana przez Johna Watersa

  ...dramat społeczny ciężkiego kalibru? Nie w rękach Seana Bakera. Twórca z tych elementów uszył film, który wygląda jak "Moda na sukces" wyreżyserowana przez Johna Watersa. Jest wigilia Bożego...

 • Elton John drugi na urodziny

  Wydana z okazji 60. urodzin Eltona Johna kompilacja "Rocket Man - The Definitive Hits" zadebiutowała na 2. pozycji brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Elton John o Live 8

  ...2 lipca w dziesięciu miastach odbyły się wielkie charytatywne koncerty pod szyldem Live 8 z udziałem największych gwiazd muzyki. Zdaniem Eltona Johna były to imprezy "bez punktów kulminacyjnych". W dodatku londyński koncert odbył się w Hyde Parku, "miejscem pozbawionym charyzmy". Dodajmy, że jednym z uczestników Live 8 w stolicy Wielkiej Brytanii był... Elton John.

 • John Zorn i Ute Lemper wystąpią w Polsce!

  Ute Lemper, niemiecka aktorka i piosenkarka, oraz John Zorn, słynny amerykański muzyk jazzowy, będą gwiazdami tegorocznej, 11. edycji Górnośląskiego Festiwalu Sztuki Kameralnej - Ars Cameralis Silesiae Superioris. Impreza odbędzie się w listopadzie.

 • Filmowy seks bez zahamowań

  John Waters, kultowy amerykański twórca, autor takich filmów, jak "W czym mamy problem", "Beksa" czy "Lakier do włosów", uważa, iż wkrótce w hollywoodzkich produkcjach seks będzie pokazywany bez żadnych zahamowań.

 • Chucky znowu atakuje!

  Znany filmowiec John Waters, autor kultowych pozycji "Lakier do włosów" i "Mondo Trasho", oraz popularny raper Redman, wystąpią w filmie "Seed of Chucky". Będzie to piąta część niezwykle popularnej serii o przygodach zabójcy, uwięzionego dzięki magicznym zaklęciom voodoo w ciele małej lalki o imieniu Chucky.

 • Muzyką w Mur Berliński

  Od Rogera Watersa po Kult. Zobacz, jak Mur Berliński inspirował muzyków - zarówno po jego upadku, jak i przed.