• Informacje na temat:

  john williams

Artykuły na temat: john williams
 • John Williams trafił do szpitala

  Legendarny kompozytor muzyki filmowej (m.in. saga "Gwiezdne wojny") John Williams trafił do szpitala. Nieznana jest przyczyna hospitalizacji 86-letniego twórcy.

 • "Gwiezdne wojny" Johna Williamsa

  John Williams, kompozytor znany z najbardziej rozpoznawalnych filmowych tematów muzycznych, powraca do uniwersum "Gwiezdnych wojen". 81-letni artysta ma na swym koncie 47 nominacji do Oscara, a laureatem nagrody Akademii został pięciokrotnie.

 • Roger Ross Williams: Oscar mu nie pomógł

  Roger Ross Williams przeszedł do historii jako pierwszy afroamerykański reżyser, który dostał Oscara. Statuetkę przyniósł mu krótkometrażowy film dokumentalny "Muzyka Prudence", który w 2010 roku pokonał między innymi "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki. Dziś Williams narzeka, że wbrew oczekiwaniom prestiżowa nagroda nie wpłynęła pozytywnie na rozwój jego kariery.

 • John Williams pracuje nad muzyką do nowych "Gwiezdnych wojen"

  ...22 lipca oficjalnie zakończyły się zdjęcia do ósmej części "Gwiezdnych wojen". Legendarny kompozytor John Williams, twórca muzyki do wszystkich poprzednich odsłon gwiezdnej sagi, zdradził, że wkrótce rozpocznie pracę nad utworami do filmu.

 • Nie żyje Logan Williams, aktor serialu "Flash"

  ...16-letni Logan Williams, odtwórca roli młodego Barry'ego Allena w serialu stacji CW "Flash", zmarł nagle w czwartek, 2 kwietnia - poinformował portal The Tri-City News. Nie podano przyczyny śmierci nastoletniego aktora.

 • John Williams: Powrócą klasyczne tematy

  Kompozytor John Williams ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) opowiedział co nieco o muzyce do przygotowywanych sequeli filmów, które przyniosły mu największą sławę. "Indiana Jones IV" i "Epizod III" cyklu "Gwiezdne wojny" będą kolejnymi obrazami, na planie których twórca spotka Stevena Spielberga i George'a Lucasa. Williams obiecał, że postara się, by widzowie usłyszeli przynajmniej echa znanych...

 • Elton John: Kiedy zadzwoni Robbie Williams?

  Znany angielski muzyk i wokalista Elton John oświadczył, że bardzo chciałby nagrywać z Robbie Williamsem, jednak nigdy nie dostał takiej propozycji. Ekscentryczny gwiazdor przyznał, że marzy o takiej współpracy i nie może się doczekać telefonu od Williamsa z taką propozycją.

 • Robin Williams i John Travolta w komedii

  ...role zaproponowano prawdziwym "starym wygom" - aktorom niezwykle wszechstronnym, znanym zarówno z ról komediowych, jak i dramatycznych: Johnowi Travolcie ("Pulp Fiction") i Robinowi Williamsowi ("Stowarzyszenie umarłych poetów"). "Bardzo podoba mi się praca z Johnem. Daje niesamowitego kopa - jego energia i pomysłowość są zaraźliwe. Kelly Preston nie boi się niczego, zrobi wszystko, by być zabawna...

 • Celine Dion, Andrea Bocelli, Lady Gaga i John Legend w "The Prayer": Koncert "One World: Together at Home"

  Jednym z najbardziej emocjonujących momentów koncertu "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa było wykonanie przeboju "The Prayer" przez śpiewających w oryginale Celine Dion i Andreę Bocelliego, współtwórców wydarzenia Lady Gagę i Johna Legenda oraz pianistę Lang Langa.

 • John Belushi: Żyć szybko, umierać młodo

  W całej swojej karierze nakręcił zaledwie kilka filmów. Większość z nich nie okazało się hitami kasowymi, poza przebojowym i uwielbianym na całym świecie "Blues Brothers". Ale w swoim czasie był najpopularniejszym komikiem w Stanach Zjednoczonych. 24 stycznia 2019 roku John Belushi obchodziłby 70. urodziny.

Wideo na temat: john williams
 • "Stare wygi"

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita