• Informacje na temat:

  johnny depp dziewczyna

Artykuły na temat: johnny depp dziewczyna
 • Johnny Depp komiksowym bohaterem

  Poszukiwania odtwórcy głównej roli w filmie "Ghost Rider", opowiadającym o kolejnym komiksowym superbohaterze, zostały wreszcie uwieńczone sukcesem. W postać Johnny'ego Blaze'a zgodził się wcielić znany hollywoodzki gwiazdor Johnny Depp.

 • Johnny Depp po francusku

  Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Piraci z Karaibów" ) wystąpi w epizodycznej rólce we francuskim filmie "Ils se Marierent et Eurent Beaucoup d'Enfants". Film będzie opowieścią o kilku ekscentycznych parach uwikłanych w romantyczną intrygę. Za kamerą stanie aktor i reżyser Yvan Attal ( "Z tobą lub bez ciebie" , "Piano Bar" , "Ma Femme est Une Actrice").

 • Cezary Pazura jak Johnny Depp

  Reżyser Tim Burton ("Sok z żuka", "Batman", "Edward Nożycoręki", "Charlie i fabryka czekolady", "Gnijąca panna młoda"), słynący ze swej nieokiełznanej wyobraźni, postanowił zmierzyć się z jedną z najbardziej zakorzenionych w naszej kulturze opowieści - "Alicją w Krainie Czarów". W tym pełnym magii projekcie nie mogło zabraknąć aktora, będącego nieomalże "muzą" Burtona - Johnny'ego Deppa, który...

 • Depp powraca na Karaiby

  ..."Dziennik zakrapiany rumem" ("The Rum Diary") to polski tytuł najnowszej komedii, w której wystąpił Johnny Depp.

 • Dziewczyna rzuciła Deppa!

  Johnny Deep znów jest "do wzięcia". Właśnie został porzucony przez swoją dziewczynę Amber Heard po trwającym siedem miesięcy związku. 26-letnia biseksualna partnerka zostawiła jednego z najbardziej rozchwytywanych aktorów świata dla modelki Marie de Villepin.

 • Johnny Depp w płomieniach

  Pożar na planie filmu "The Pirates of the Caribbean" spowodował straty w wysokości 350 tysięcy dolarów. Ogień wybuchł w halach studia Walt Disney Co. w Burbank w Kalifornii, we wtorek, 10 września. Nikt nie został na szczęście ranny. Informacje przekazali mediom przedstawiciele wytwórni. W filmie Gore'a Verbinskiego główne role grają Johnny Depp, Geoffrey Rush i Orlando Bloom.

 • Kate Moss kochanką Johnny'ego Deppa

  Johnny Depp ( "Marzyciel" , "Rozpustnik" ) zgodził się, by jego była dziewczyna - modelka Kate Moss wystąpiła u jego boku w przygotowywanym filmie biograficznym, opowiadającym o życiu wokalisty INXS Michaela Hutchence'a. Depp, który zagra główną rolę, rozstał się z supermodelką w 1997 roku, po trzech latach burzliwego związku.

 • Johnny Depp zagra na gitarze

  Johnny Depp zagra na gitarze podczas londyńskiego koncertu swojej ulubionej brytyjskiej formacji Babybird.

 • Johnny Depp i Willy Wonka!

  Decyzja, jak się wydaje, już zapadła - Johnny Depp ( "Piraci z Karaibów" ) i Tim Burton ( "Planeta Małp" ) ponownie spotkają się na planie. Obaj twórcy współpracowali już znakomicie podczas realizacji "Edwarda Nożycorękiego" , "Eda Wooda" i "Jeźdźca bez głowy" . Teraz nakręcą razem komedię "Charlie and the Chocolate Factory", na podstawie słynnej powieści Roalda Dahla.

 • Dziwny jest ten Johnny Depp

  Wraz z premierą nowej części "Piratów z Karaibów" wraca postać ekscentrycznego pirata Jacka Sparrowa. To nie jedyna w dorobku Johnny'ego Deppa tak osobliwa rola.