• Informacje na temat:

  johnny depp ma dzieci

Artykuły na temat: johnny depp ma dzieci
 • Johnny Depp: Wampir z Hollywood

  ...9 czerwca gwiazdor kina, Johnny Depp, kończy 56 lat. W czerwcu ubiegłego roku artysta, któremu towarzyszyły gwiazdy rocka Alice Cooper i Joe Perry, zagrali jako Hollywood Vampires na warszawskim Torwarze.

 • Johnny Depp zaskoczył dzieci

  Johnny Depp zaskoczył dzieci jednej z londyńskich podstawówek pojawiając się z niezapowiedzianą wizytą w stroju kapitana Jacka Sparrowa.

 • Johnny Depp gangsterem

  Amerykański aktor Johnny Depp wcieli się w rolę ojca chrzestnego bostońskiego podziemia. Jako Whitey Bulger zagra w filmie "Czarna Msza", w reżyserii Barryego Levinsona, poinformował w sobotę, 2 lutego, w Los Angeles producent filmu.

 • Johnny Depp zaczął brać narkotyki jako dziecko

  Rozpoczęty 7 lipca przed sądem w Londynie proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył wydawcy dziennika "The Sun", firmie News Group Newspapers, będzie obfitował w sensacyjne doniesienia. Już pierwszego dnia, podczas przesłuchania gwiazdora "Piratów z Karaibów", padły kontrowersyjne wyznania. Aktor powiedział bowiem, że narkotyki towarzyszyły mu od najmłodszych lat, a zaczęło się od...

 • Johnny Depp honorowym Komanczem

  Johnny Depp został honorowym członkiem indiańskiego szczepu Komanczów. Aktor, znany m. in. z serii filmów o piratach z Karaibów, przebywa obecnie w Nowym Meksyku, gdzie kręci kolejny film.

 • Johnny Depp po francusku

  Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Piraci z Karaibów" ) wystąpi w epizodycznej rólce we francuskim filmie "Ils se Marierent et Eurent Beaucoup d'Enfants". Film będzie opowieścią o kilku ekscentycznych parach uwikłanych w romantyczną intrygę. Za kamerą stanie aktor i reżyser Yvan Attal ( "Z tobą lub bez ciebie" , "Piano Bar" , "Ma Femme est Une Actrice").

 • Johnny Depp jako Jack Sparrow wśród chorych dzieci

  Amerykański aktor Johnny Depp odwiedził chore dzieci w londyńskim szpitalu. Aby niespodzianka i radość małych pacjentów były większe, założył kostium Jacka Sparrowa, filmowego pirata z Karaibów.

 • Johnny Depp: Jestem szczęściarzem

  Publiczność zapewne tłumnie ruszy do kin na "Mroczne cienie". Jest jednak ktoś, kto najprawdopodobniej tego nie zrobi. Nigdy. Ten ktoś z zasady ignoruje wszystkie premiery z udziałem Johnny'ego Deppa. Nie widział ani "Edwarda Nożycorękiego", ani "Eda Wooda", nie wspominając już o wszystkich tych "Piratach z Karaibów".

 • Johnny Depp: Gram dla dzieci

  Johnny Depp wyznał w jednym z niedawnych wywiadów, że coraz częściej występuje w filmach familijnych, by jego dzieci mogły oglądać tatę na dużym ekranie. Aktor powiedział, że obrazy "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" oraz "Finding Neverland" zostały stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach.

 • Johnny Depp i Amber Heard: Historia krótkiego małżeństwa

  Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa! Aktorka wniosła pozew o rozwód raptem dwa dni po śmierci brata aktora.

Zdjęcia na temat: johnny depp ma dzieci