• Informacje na temat:

  johnny depp muzyk

Artykuły na temat: johnny depp muzyk
 • Johnny Depp śpiewa Dylana w hołdzie George'owi Floydowi

  Popularny aktor opublikował na swoim profilu w Instagramie filmik, w którym wykonuje słynny protest song „The Times They Are A-Changin”. Depp wyjaśnił też, dlaczego treść utworu napisanego ponad pół wieku temu jest według niego wciąż bardzo aktualna.

 • Shane MacGowan (The Pogues): "Najbrzydszy muzyk wszech czasów" wziął ślub. Wśród gości Johnny Depp

  Znany głównie jako lider folkowo-punkowej grupy The Pogues Shane MacGowan poślubił Victorię Mary Clarke w Kopenhadze. Jednym z gości uroczystości był Johnny Depp, aktor i muzyk znany z supergrupy Hollywood Vampires.

 • Johnny Depp założył konto na Instagramie

  Potrzeba było przymusowej kwarantanny, by Johnny Depp w końcu zdecydował się na założenie konta na Instagramie. Popularny aktor w niecałą dobę zebrał ponad dwa miliony followersów, którzy wysłuchali m.in. jego wersji utworu "Isolation" autorstwa Johna Lennona.

 • Johnny Depp: Jestem szczęściarzem

  Publiczność zapewne tłumnie ruszy do kin na "Mroczne cienie". Jest jednak ktoś, kto najprawdopodobniej tego nie zrobi. Nigdy. Ten ktoś z zasady ignoruje wszystkie premiery z udziałem Johnny'ego Deppa. Nie widział ani "Edwarda Nożycorękiego", ani "Eda Wooda", nie wspominając już o wszystkich tych "Piratach z Karaibów".

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry (Hollywood Vampires) w Polsce w 2020 r. DATA, MIEJSCE, BILETY

  ...18 sierpnia 2020 r. w Dolinie Charlotty wystąpi supergrupa The Hollywood Vampires, w której skład wchodzą: wokalista Alice Cooper, znany z Aerosmith gitarzysta Joe Perry oraz aktor i muzyk Johnny Depp. To pierwsze ogłoszenie Festiwalu Legend Rocka.

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry zapowiadają nową płytę. Posłuchaj "Who's Laughing Now"

  Grupa The Hollywood Vampires, w której skład wchodzą: wokalista Alice Cooper, znany z Aerosmith gitarzysta Joe Perry oraz aktor i muzyk Johnny Depp, w tym roku wyda kolejną płytę. Posłuchaj pierwszego, zapowiadającego ją singla "Who’s Laughing Now".

 • Johnny Depp o Keithie Richardsie

  Johnny Depp ("Piraci z Karaibów", "Alicja w Krainie Czarów", "Jeździec znikąd") jest ostatnio bardzo zajęty. Jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów to również zdolny muzyk, a ostatnio również wydawca i producent filmowy.

 • Johnny Depp: Chłopak z gitarą

  Gdyby nie kariera aktorska, Johnny Depp - to całkiem prawdopodobne - byłby dzisiaj gitarzystą. We wczesnej młodości próbował sił, jako muzyk, ale ponieważ ledwie wiązał koniec z końcem, zaczął chodzić na castingi do filmów.

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

Zdjęcia na temat: johnny depp muzyk