• Informacje na temat:

  johnny depp rzucił

Artykuły na temat: johnny depp rzucił
 • Telefon Johnny'ego Deppa w rękach bezdomnego

  Podczas procesu, który Johnny Depp wytoczył wydawcy gazety "The Sun", na jaw wychodzą kolejne rewelacje dotyczące jego burzliwego małżeństwa z Amber Heard. Teraz dowiedzieliśmy o tym, że podczas jednej ze scysji, do jakiej doszło między małżonkami, Heard wyrzuciła telefon Deppa przez balkon. Gadżet został znaleziony przez bezdomnego...

 • Johnny Depp z sądowym zakazem kontaktów z żoną

  Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną Amber Heard po tym jak oskarżyła ona go o pobicie. Aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

 • Dziewczyna rzuciła Deppa!

  Johnny Deep znów jest "do wzięcia". Właśnie został porzucony przez swoją dziewczynę Amber Heard po trwającym siedem miesięcy związku. 26-letnia biseksualna partnerka zostawiła jednego z najbardziej rozchwytywanych aktorów świata dla modelki Marie de Villepin.

 • ​Johnny Depp i Amber Heard już po rozwodzie

  Po trzymiesięcznej walce przepełnionej wzajemnymi oskarżeniami, Johnny Depp i Amber Heard oficjalnie uzgodnili warunki ugody. Heard zdecydowała się wycofać zarzuty o przemoc domową, którymi obarczyła Deppa w maju tego roku i zrezygnowała z ochrony przed aktorem.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • Dziwny jest ten Johnny Depp

  Wraz z premierą nowej części "Piratów z Karaibów" wraca postać ekscentrycznego pirata Jacka Sparrowa. To nie jedyna w dorobku Johnny'ego Deppa tak osobliwa rola.

 • Lily-Rose Depp: Wychowana na luzie

  Mało kto może pochwalić się równie znanymi rodzicami co Lily-Rose Depp, córka Vanessy Paradis i Johnnyego Deppa. Początkująca aktorka, chwaląc rodziców, przyznaje, że ci dali jej sporo swobody, a jednocześnie dbali o jej prywatność.

 • ​Mickey Rourke wyzwał kolejną osobę na pojedynek

  ...​Mickey Rourke, który dał się zapamiętać m.in. jako główny bohater znakomitego filmu "Zapaśnik", w niewybredny sposób wyzwał Elona Muska, wpływowego przedsiębiorcę, miliardera i celebrytę, gdy dowiedział się, że ten... wcześniej w podobny sposób zaczepił Johnny'ego Deppa. "Rzuć się na kogoś własnego rozmiaru" - zaproponował.

 • Amber Heard z kobietą

  To z jej powodu Johnny Depp rozstał się z Vanessą Paradis. Gorący romans z Amber Heard skończył się jednak dla gwiazdora "Piratów z Karaibów", kiedy 27-latka rzuciła go dla... innej kobiety. Parę dni temu aktorka wróciła jednak do Deppa i wzięła udział w lesbijskiej sesji zdjęciowej!