• Informacje na temat:

  johnny depp wiek

Artykuły na temat: johnny depp wiek
 • Johnny Depp zagra Alice'a Coopera?

  Taka produkcja film jeszcze nie jest planowana, ale gdyby ktoś zechciał zrealizować filmową biografię Alice’a Coopera, legendarny wokalista ma kandydata do swojej roli. To jego przyjaciel Johnny Depp. Panowie spotkali się w 2012 roku na planie filmu Tima Burtona „Mroczne cienie”.

 • Johnny Depp lepszy od Bonda

  Johnny Depp został uznany za ulubionego aktora Brytyjczyków - wynika z ankiety. Pokonał takie gwiazdy jak Daniel Craig, sir Sean Connery i Orlando Bloom...

 • Johnny Depp jako Willy Wonka?

  Wielki kinowy sukces filmu "Piraci z Karaibów" może niespodziewanie wpłynąć na losy projektu "Charlie and the Chocolate Factory", przygotowywanego w wytwórni Warner Bros. Reżyser Tim Burton ( "Planeta Małp" ) być może będzie mógł dzięki temu zatrudnić Johnny'ego Deppa, grającego dzielnego korsarza na planie tego wielkiego widowiska. Obaj panowie współpracowali już ze sobą trzykrotnie.

 • Johnny Depp wampirem alfa?

  Johnny Depp uważa, że zdetronizował dotychczasowego "króla wampirów", Roberta Pattinsona. Zdaniem aktora, Barnabas Collins, którego zagrał w "Mrocznych cieniach", jest bardziej męskim krwiopijcą niż Edward Cullen, bohater ekranizacji sagi "Zmierzch".

 • Johnny Depp w Pradze

  W czeskiej Pradze, w studio filmowym Barrandow, na potrzeby najnowszego filmu z udziałem Johnnego Deppa - "From Hell", odtwarza się wygląd ulic XIX-wiecznego Londynu. Thriller, reżyserowany przez Alberta i Allena Hughesów, oparty będzie na prawdziwej historii Jacka the Rippera, czyli Kuby Rozpruwacza, słynnego londyńskiego mordercy z przełomu wieków.

 • Paloma Faith: Wiek nie jest najważniejszy

  Waits) w "Parnassusie" Terry'ego Gilliama, gdzie główne role grali Heath Ledger, Johnny Depp, Colin Farrell i Jude Law, oraz Clarą w horrorze "Dread". Zaliczyła też kilka ról w telewizji. Wiosną 2016(...)Prawdziwy wiek Palomy Faith poznaliśmy dopiero pod koniec 2013 r., kiedy to wokalistka ujawniła, że w rzeczywistości jest o cztery lata starsza. "Nie sądzę, że to naprawdę jest istotne, ile...

 • Johnny Depp podróżuje w czasie

  Johnny Depp bardzo chciałby podróżować w czasie. Aktor twierdzi, że właśnie dlatego tak chętnie występuje w filach kostiumowych, rozgrywających się w minionych wiekach i dziesięcioleciach. "Odczuwam silną więź z przeszłością i jestem prawdziwym maniakiem historii" - mówi Johnny Depp, który w swym ostatnim filmie "From Hell'' cofnął się do wieku XIX.

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • J. Depp w filmie o zabójstwie 6 - letniej miss?

  Mężczyzna, który był oskarżony - jak orzekł sąd niesłusznie - o zabójstwo JonBenet Ramsey, 6-letniej amerykańskiej miss, po zakończeniu sprawy chce, aby w mającym powstać na ten temat filmie w jego rolę wcielił się znany aktor Johnny Depp ( "Rozpustnik" ).

 • Tarantino chce zrobić film z Deppem

  Quentin Tarantino zanim wycofa się z branży filmowej, co zapowiedział dwa miesiące temu, ma jeszcze jedno marzenie do zrealizowania. Twórca "Bękartów wojny" i "Pulp Fiction" chciałby, żeby w jednym z jego filmów zagrał Johnny Depp.

Zdjęcia na temat: johnny depp wiek