• Informacje na temat:

  johnny depp zona

Artykuły na temat: johnny depp zona
 • Johnny Depp zeznaje przeciwko byłej żonie

  ..."Pojawiła się z moim życiu, żeby odebrać mi wszystko, co wartościowe" - mówi Johnny Depp o swej byłej żonie Amber Heard.

 • Johnny Depp zepchnął ze schodów Kate Moss?

  Trwa proces, który Johnny Depp wytoczył wydawcy tabloidu "The Sun" za to, że gazeta nazwała go "żonobijcą". Od dwóch dni przed sądem zeznaje była żona gwiazdora. W poniedziałek, 20 lipca, aktorka powiedziała m.in., że jej Depp nie tylko ją bił, ale również groził jej śmiercią. Teraz stwierdziła, że nie tylko ona była jego ofiarą. Według jej słów, aktor zepchnął ze schodów Kate Moss, kiedy ta była...

 • Johnny Depp zaczął brać narkotyki jako dziecko

  Rozpoczęty 7 lipca przed sądem w Londynie proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył wydawcy dziennika "The Sun", firmie News Group Newspapers, będzie obfitował w sensacyjne doniesienia. Już pierwszego dnia, podczas przesłuchania gwiazdora "Piratów z Karaibów", padły kontrowersyjne wyznania. Aktor powiedział bowiem, że narkotyki towarzyszyły mu od najmłodszych lat, a zaczęło się od...

 • Johnny Depp był bity przez Amber Heard?

  Chociaż od rozwodu Amber Heard i Johnny'ego minęły niemal trzy lata, ich batalia sądowa wciąż trwa. Aktor oskarżył swoją byłą żonę o przemoc domową.

 • Rozpoczął się proces ws. zniesławienia Johnny'ego Deppa

  We wtorek, 7 lipca, w londyńskim sądzie rozpoczął się proces cywilny między aktorem Johnnym Deppem i wydawcą brytyjskiego tabloidu "The Sun". Aktor zarzuca gazecie zniesławienie w związku z artykułami zarzucającymi mu bicie byłej żony Amber Heard.

 • Johnny Depp z sądowym zakazem kontaktów z żoną

  Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną Amber Heard po tym jak oskarżyła ona go o pobicie. Aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

 • Johnny Depp parodiuje własne wideo

  Johnny Depp sparodiował głośne nagranie, w którym wspólnie z żona Amber Heard przepraszają Australię za nielegalne przywiezienie dwóch psów na terytorium tego kraju.

 • Johnny Depp jako Houdini?!

  Johnny Depp negocjuje swój udział w filmowej biografii legendarnego magika, Harry'ego Houdiniego (1874-1926). Nad produkcją "The Secret Life of Houdini" pracuje Dean Parisot, twórca znakomitych seriali "Żona idealna", "Współczesna rodzina", "Detektyw Monk".

 • Johnny Depp po francusku

  Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Piraci z Karaibów" ) wystąpi w epizodycznej rólce we francuskim filmie "Ils se Marierent et Eurent Beaucoup d'Enfants". Film będzie opowieścią o kilku ekscentycznych parach uwikłanych w romantyczną intrygę. Za kamerą stanie aktor i reżyser Yvan Attal ( "Z tobą lub bez ciebie" , "Piano Bar" , "Ma Femme est Une Actrice").

 • Przyspieszony Johnny Depp

  Dystrybutor filmu "Secret Window" , w którym główną rolę zagrał Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ), zdecydował się na zmianę daty premiery tego obrazu. Sony Pictures Entertainment miał wprowadzić dzieło do kin 23 kwietnia, lecz ostatecznie dreszczowiec Davida Koeppa trafi na ekrany już 12 marca.