• Informacje na temat:

  johnny depp związek

Artykuły na temat: johnny depp związek
 • Johnny Depp i Amber Heard już po rozwodzie?

  Amber Heard (30 l.) i Johnny Depp (53 l.) są już po rozwodzie - taką informację podają zagraniczne media. Aktorka zdecydowała się wycofać pozew, w którym oskarżała gwiazdora o stosowanie przemocy domowej.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Johnny Depp daje swojej żonie kieszonkowe!

  ...męża także różne prezenty. Johnny Depp ponoć panicznie boi się, że sporo młodsza żona pewnego dnia znajdzie sobie kogoś innego, stąd stara się robić wszystko, by nie miała powodów odejść od niego. Co(...)Choć niewiele osób wierzyło, że związek aktorów przetrwa dłużej niż kilka miesięcy, oni zdają się nie przejmować plotkami i są ze sobą szczęśliwi bez względu na wszystko. Amber Heard zdołała nawet...

 • Johnny Depp się ożeni!

  Johnny Depp (43 l.) i Vanessa Paradis (35 l.) po dziewięciu latach wspólnego życia postanowili wziąć ślub.

 • Johnny Depp i Amber Heard są w głębokim kryzysie?

  Amerykańskie media doszukują się oznak kryzysu w związku Johnny’ego Deppa (51 l.) i Amber Heard (28 l.).

 • Johnny Depp libertynem

  Johnny Depp ( "Z piekła rodem" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) potwierdził, iż zagra główną rolę w kostiumowym filmie "The Libertine", nad(...) ( "Niebezpieczne związki" , "Johnny English" ) i Samantha Morton ( "Raport mniejszości" , "Nasza Ameryka" ).

 • Johnny Depp dementuje: "Nie rozstajemy się!"

  Para Depp-Paradis już dawno nie była widziana razem na czerwonym dywanie. Na premierze filmu "Mroczne cienie" aktor również pojawił się sam. Zapewnił jednak, że jego związek z Vanessą Paradis ma się dobrze, a wszystkie plotki o ich rychłym rozstaniu są wyssane z palca.

 • Johnny Depp - ślub na wiosnę

  Johnny Depp jednak stanie na ślubnym kobiercu i to już niedługo. Wraz ze swoją wieloletnią partnerką - Vanessą Paradis planują w kwietniu cichy ślub. Podobno największym problemem jest... nazwisko aktora.

 • Johnny Depp: Nie ożenię się

  Johnny Depp nie zamierza brać ślubu ze swoją wieloletnią partnerką, Vanessą Paradis . Aktor uważa, że ich związek jest idealny i nie wymaga żadnych zmian.

 • Dlaczego Johnny Depp się nie ożenił?

  Wiele osób zastanawia się, dlaczego Johnny Depp i Vanessa Paradis, którzy od 12 lat tworzą bardzo udaną parę i wspólnie wychowują dwójkę dzieci, nigdy nie sformalizowali swojego związku. Aktor zdradza, że nie chciał pozbawiać Paradis jej pięknego, rajskiego nazwiska.

Wideo na temat: johnny depp związek
 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...

 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...