• Informacje na temat:

  johnny lee miller

Artykuły na temat: johnny lee miller
 • Angelina Jolie wróci do byłego męża?!

  Zagraniczne media twierdzą, że Angelinę Jolie (41 l.) znów łączą bliskie relacje z jej byłym mężem, Johnnym Lee Millerem (44 l.)!

 • Johnny Depp wampirem alfa?

  Johnny Depp uważa, że zdetronizował dotychczasowego "króla wampirów", Roberta Pattinsona. Zdaniem aktora, Barnabas Collins, którego zagrał w "Mrocznych cieniach", jest bardziej męskim krwiopijcą niż Edward Cullen, bohater ekranizacji sagi "Zmierzch".

 • "Elementary": Powiedzieli "nie"

  Grający główną rolę Johnny Lee Miller w wywiadzie dla CBS Watch przyznał, że początkowo odrzucił propozycje zagrania uwspółcześnionego Sherlocka i dodał, że nie był w tym osamotniony. "Na przestrzeni lat nakręcono setki wersji tej historii, ale wokół tych najnowszych zrobiło się bardzo głośno, więc przyjęcie takiej roli na ten moment nie wydawało się dobrym pomysłem" - powiedział Miller...

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Netflix: Zapowiedzi na listopad

  ...: Książę złodziei", "Gniew oceanu"). Tego samego dnia w serwisie pojawią się kolejne odcinki serialu "Elementary" (sezon 5). Współczesna wersja o Sherlocku Holmesie z Johnnym Lee Millerem oraz Lucy(...)-Sangster (Whitey Winn), Jack O'Connell (Roy Godde). Miniserial składa się z sześciu odcinków. "Ona się doigra" to z kolei serialowa wersja filmu Spike'a Lee z 1986 roku. Komediodramat pojawi się...

 • Były więzień u boku mordercy

  Chris Vance, znany z serialu "Skazany na śmierć", dołączył do obsady "Dextera".

 • Były "więzień" w obsadzie

  ...co najmniej w trzech odcinkach piątej serii. Przypominamy, że w nowej odsłonie "Dextera", mniejsze lub większe role, zagają także: Julia Stiles, znany z filmu "RoboCop", Peter Weller i Johnny Lee Miller.

 • Pitt i Jolie: Ślub na strzelnicy?

  Brad Pitt w ramach prezentu ślubnego urządził dla swojej przyszłej żony, Angeliny Jolie, strzelnicę. Jak zapewnił, nie szczędził pieniędzy, a wszystko kosztowało go również wiele pracy i zaangażowania.

 • Kultowy aktor dołączył do obsady

  Stacja Showtime sączy informacje dotyczące obsady nowej serii "Dextera" z zadziwiającą regularnością. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni dowiedzieliśmy się, że obok Michaela C. Halla w nowych odcinkach pojawią się takie osoby jak: Julia Stiles, Shawn Hatosy, Maria Doyle Kennedy, April Lee Hernandez i Johnny Lee Miller. Serwis Deadline poinformował ostatnio, że najnowszym nabytkiem w ekipie...

 • Sean Connery i kolarstwo

  Legenda kina sir Sean Connery zainteresowany jest udziałem w filmie o życiu słynnego kolarza, rekordzisty świata, Graeme'a Obree, podała gazeta Daily Record . Szkocki gwiazdor miałby zagrać nauczyciela i mistrza kolarza. "To bardzo interesujący projekt" - stwierdził Connery.