• Informacje na temat:

  johnny messner

Artykuły na temat: johnny messner
 • Serialowe nowości i kontynuacje

  W grudniu na antenie Polsatu pojawiły się już dwa nowe seriale - "Instynkt mordercy" oraz "Jej szerokość Afrodyta". Pierwsza z wymienionych pozycji to fabularna saga opowiadająca o przerażających historiach kryminalnych. Jack Hale (Johnny Messner) i Danielle Carter(Lehman Kristin), policjanci ze specjalnego wydziału policji w San Francisco, ścigają sprawców brutalnych zbrodni. Aby pojmać...

 • Nowi aktorzy u boku Willisa

  Ben Foster ( "Smak wolności" , "Wielkie kłopoty" ) i Johnny Messner ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Łzy słońca" ) dołączyli do obsady filmu akcji "Hostage", do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze w styczniu. Obraz opowie o byłym policyjnym negocjatorze z Los Angeles, który zostaje szeryfem w małym miasteczku. Głównego bohatera projektu zagra Bruce Willis ( "Szklana pułapka" , "Armageddon" .

 • Kolejni aktorzy w paszczy anakondy

  Rośnie obsada przygotowywanego filmu "Anaconda 2: The Black Orchid". Do dwóch australijkich aktorów (Peter Curtin, Nicholas Hope) dołączyli już Eugene Byrd ( "8. Mila" ), Salli Richardson ( "Antwone Fisher" ) i Kadee Strickland ( "Przerwana lekcja muzyki" ) oraz debiutant Carl Yune. Trwają rozmowy z jeszcze trzema wykonawcami.

 • W grudniu nowe seriale

  W pierwszy weekend grudnia Polsat rozpocznie emisję dwóch seriali zagranicznych - obyczajowego z elementami komedii "Jej Szerokość Afrodyta" oraz kryminalnego "Instynkt mordercy".

 • Serialowe nowości i kontynuacje

  Powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Tak zazwyczaj wygląda program telewizyjny w grudniu. Z tego niezbyt lubianego przez widzów schematu wyłamuje się Polsat, który nie tylko wyemituje kolejne odcinki popularnych seriali, ale także wprowadza zupełnie nowe produkcje.

Zdjęcia na temat: johnny messner