• Informacje na temat:

  jolanta kwaśniewska ola kwaśniewska

Artykuły na temat: jolanta kwaśniewska ola kwaśniewska
 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • Rozmawiają o seksie

  Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po sześciu latach z jesiennej ramówki TVN Style znika "Lekcja stylu", a Jolantę Kwaśniewską będziemy teraz widywać w zupełnie nowym programie. I to nie samą, lecz ze współprowadzącą, którą zna tak dobrze jak nikt inny - Aleksandrą Kwaśniewską.

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

 • Jak być młodą... 50-latką

  W XIX wieku o 30-letnich paniach mówiło się, że są "w wieku balzakowskim". Jeszcze niedawno czterdziestka była przełomem. Dziś pięćdziesięciolatki czują się młodo i sexy.

Zdjęcia na temat: jolanta kwaśniewska ola kwaśniewska
Wideo na temat: jolanta kwaśniewska ola kwaśniewska
 • Jolanta Kwaśniewska o zniknięciu córki z telewizji

  Talk-show „Mała czarna”, który współprowadziła Aleksandra Kwaśniewska w Polsat Cafe, został zdjęty z anteny. Jak uspokaja mama gwiazdy, Jolanta Kwaśniewska, Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej, czyli pisaniem. Panie nie wykluczają również ponownej współpracy w przyszłości.

Dyskusje na temat: jolanta kwaśniewska ola kwaśniewska