• Informacje na temat:

  jolanta kwaśniewska-zdjęcia

Artykuły na temat: jolanta kwaśniewska-zdjęcia
 • Tak przez lata zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Zdjęcie z młodości to hit!

  Jolanta Kwaśniewska (63 l.) do świadomości opinii publicznej trafiła, gdy jej mąż objął urząd prezydenta. Wielu Polakom kojarzy się z szykiem, elegancją, ale i oczywiście z działalnością charytatywną. Lecz jaka była przed tym, gdy trafiła na świecznik? Czym się zajmowała, jak wyglądała?

 • Jolanta Kwaśniewska szaleje na weselu! Co za ruchy!

  Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) opublikowała na Instagramie filmik, na którym jej mama, Jolanta Kwaśniewska (61 l.), roztańczonym krokiem skradła całe show!

 • Jolanta Kwaśniewska w zimowym płaszczu z krótkim rękawkiem. Cena zwala z nóg!

  Jola Kwaśniewska (62 l.) przyłapana została w sklepiku Łukasza Jemioła na przymiarkach płaszcza za, bagatela, 4 tys. złotych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zimowy ciuszek, który upatrzyła sobie była prezydentowa, nie miał... rękawów.

 • Dawno niewidziana Jolanta Kwaśniewska

  Jolanta Kwaśniewska (63 l.) pojawiła się na wystawie prac swojego przyjaciela Rafała Olbińskiego w Krakowie. Była prezydentowa cały wieczór spędziła w ogromnych okularach przeciwsłonecznych, pozując do zdjęć, popijając szampana i tryskając dobrym humorem. Tęskniliście?

 • Ola Kwaśniewska zamieściła zdjęcie dziecka! Internauci oniemieli!

  Ola Kwaśniewska (37 l.) wie, jak podgrzać atmosferę na swoim Instagramie...

 • Kwaśniewscy byczą się na Mazurach! "Jolanta popłynęła z zięciem"

  Cała rodzina Kwaśniewskich postanowiła wykorzystać piękną pogodę. Wybrali się na ukochane Mazury. Na zdjęciach paparazzich widać, że Jolanta Kwaśniewska (64 l.) świetnie dogaduje się ze swoim zięciem...

 • Jolanta Kwaśniewska znów na salonach! Zmieniła się?

  Jolanta Kwaśniewska (61 l.), niegdysiejsza pierwsza dama, od jakiegoś czasu w ogóle nie pojawia się na salonach. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i przyszła na uroczystą premierę spektaklu teatralnego. Unikała fotoreporterów, ale mimo to udało się zrobić jej kilka zdjęć. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się choć trochę? Porównajcie jej obecne i starsze fotki!

 • Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski i Ola Kwaśniewska wypoczywają na Mazurach

  Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) jest bardzo związana z rodzicami. Dowodem może być fakt, że wybrała się z nimi na wakacje. Paparazzi spotkali rodzinę Kwaśniewskich na Mazurach, gdzie Kwaśniewscy oddawali się błogiemu relaksowi.

 • Jolanta Kwaśniewska rozbierze się dla "Playboya"?

  Jolanta Kwaśniewska (58 l.) pochwaliła się jakiś czas temu, że wraz z mężem "wciąż mają czas na seks", co wywołało spore zaskoczenie wśród opinii publicznej, bo była prezydentowa raczej na "te tematy(...) jego zdaniem jest "najseksowniejszą kobietą na świecie". Wygląda na to, że to nie koniec nowego serialu z rozochoconymi Kwaśniewskimi w roli głównej. Niedawno Jolanta gościła w programie Agaty...

 • Jolanta Kwaśniewska: Ola teraz zajmuje się pisaniem

  Naczelna celebrytka kraju Ola Kwaśniewska (33 l.) zniknęła z mediów. Jej mama Jolanta uspokaja jednak, że u córki wszystko w porządku: Ola zajmuje się obecnie tym, co lubi najbardziej!