• Informacje na temat:

  jolanta nowak aktorka

Artykuły na temat: jolanta nowak aktorka
 • Dymna Mistrzem Mowy Polskiej

  Anna Dymna ( "Duże zwierzę" , "Wiedźmin" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ), wybitna aktorka filmowa i teatralna, to jedna z laureatek IV edycji konkursu Mistrz Mowy Polskiej. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w poniedziałek wieczorem, 21 czerwca, w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

 • Małgorzata Kożuchowska w TVP Kultura

  ...i Jerzego Jarockiego oraz o pułapkach wyrazistego wizerunku publicznego aktorka porozmawia z Agnieszką Szydłowską i zaproszonymi do studia gośćmi: Jolantą Fraszyńską, Agatą Kuleszą, Dorotą Kośmicką-Gacke, Tomaszem Karolakiem, Wiesławem Komasą i Wojciechem Nowakiem. Po spotkaniu zostaną wyemitowane dwa dzieła z udziałem bohaterki programu.

 • Rozpoczął się 71. Festiwal Filmowy w Cannes

  Jury, które zdecyduje o przyznaniu Złotej Palmy, przewodniczy w tym roku australijska aktorka Cate Blanchett. Zapytana przez reporterów czy akcje takie, jak #MeToo zmienią przemysł filmowy i sam(...) nowonarodzonego syna i zostawia szpitalu, jednak po pewnym czasie rozpoczyna desperackie poszukiwania porzuconego dziecka. Zdjęcia do "Ayki" realizowała Jolanta Dylewska, charakteryzacją zajmował się Tomasz...

Zdjęcia na temat: jolanta nowak aktorka