• Informacje na temat:

  jolie bliźnięta

Artykuły na temat: jolie bliźnięta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt uzgodnili warunki rozwodu

  Angelina Jolie i Brad Pitt będą mogli wkrótce sfinalizować rozwód. Udało im się dogadać i ustalić wszystkie szczegóły.

 • Angelina Jolie: Rozwód i porażenie Bella

  Niecały rok po rozwodzie z Bradem Pittem Angelina Jolie po raz pierwszy odpowiedziała o trudnym, osobistym doświadczeniu. W rozmowie z magazynem "Vanity Fair" gwiazda przyznała się również do neurologicznej przypadłości, zwanej porażeniem Bella.

 • Słodka zemsta Angeliny Jolie

  Chcę spróbować w życiu wszystkiego - powiedziała kiedyś Angelina Jolie. I ma na koncie wiele eksperymentów. Przyznawała się do biseksualnych skłonności albo sugerowała, że darzy swojego brata nie(...) Dobrej Woli ONZ i adoptowała 7-miesięcznego Khmera - Maddoxa. Została też matką adopcyjną małej Zahary z Etiopii i Pax Thiena z Wietnamu. Ze związku z Pittem ma córkę Shiloh oraz bliźnięta Vivienne...

 • Angelina Jolie o rozstaniu z Bradem Pittem: Zawsze będziemy rodziną

  Angelina Jolie udzieliła emocjonalnego wywiadu dla BBC. Aktorka po raz pierwszy komentowała rozstanie ze swoim mężem Bradem Pittem.

 • Historia tygrysicy, czyli powrót Angeliny Jolie

  ...- Nigdy wcześniej w swoim życiu nie miałam takiego poczucia stabilizacji - mówi Angelina Jolie. - Przejawia się ona na różne sposoby, niegdyś dla mnie niewyobrażalne. Zawdzięczam to macierzyństwu i temu, że się starzeję.

 • Pitt i Jolie planują ślub

  Po sześciu latach razem i szóstce dzieci, Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Brad Pitt przerwał milczenie na temat rozstania z Angeliną Jolie

  ...imieniu o uszanowanie prywatności rodziny. Jolie i Pitt byli parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Mają sześcioro dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh oraz bliźnięta(...)Wiadomość o rozwodzie jednej z najsłynniejszych par świata zelektryzowała media i fanów obojga aktorów we wtorek. Dokumenty złożyła Jolie, powołując się na "różnice nie do pogodzenia". W wydanym...

 • Najdroższe bliźniaki w historii

  Bliźnięta piosenkarki Jennifer Lopez są cenne nie tylko dla samej artystki - jeden z amerykańskich magazynów chce ponoć zapłacić za zdjęcia nienarodzonych jeszcze dzieci aż 6 mln dolarów.

 • Brad Pitt: Nie pamiętam ani jednego dnia bez chlania albo skręta

  Wstrząsający, pierwszy po rozwodzie z Angeliną Jolie wywiad Brada Pitta. Gwiazdor wyznał, że jego związek rozpadł się przez alkohol. "Nie pamiętam ani jednego dnia od czasu ukończenia college'u bez chlania albo bez wypalenia skręta" - przyznaje aktor.

 • Równie bogate jak matka?

  Aktorka Marcheline Bertrand, matka Angeliny Jolie, zapisała trójce swoich wnuków - Maddoxowi (8 lat), Zaharze (6 lat) i Shiloh (3 lata) - po 100 tys. dolarów w funduszach powierniczych.

Zdjęcia na temat: jolie bliźnięta
Wideo na temat: jolie bliźnięta
 • Francuski poród Angeliny

  Francuska klinika, w której w sobotni wieczór 12 lipca przyszły na świat bliźnięta Angeliny Jolie i Brada Pitta.