• Informacje na temat:

  jolie granicę

Artykuły na temat: jolie granicę
 • Angelina Jolie jest uwięziona przez byłego męża! Prawda wyszła na jaw!

  Angelina Jolie (44 l.) zdobyła się na smutne wyznanie dotyczące byłego męża i ich dzieci. Wygląda na to, że sytuacja z Bradem Pittem wciąż ją boli.

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Angelina Jolie wszystko zmyśliła?! Zostawiła Brada Pitta dla kochanka?!

  ...​Angelina Jolie (41 l.) złożyła papiery rozwodowe i wytłumaczyła, że robi to dla dobra dzieci. Utrzymuje, że Brad Pitt (52 l.) nie był dla nich dobrym ojcem. Teraz jednak okazuje się, że jej wersja zdarzeń może nie być wcale prawdziwa. Znajomi pary twierdzą, że winę za rozpad małżeństwa ponosi aktorka, która… już związała się z innym mężczyzną!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Angelina Jolie jest wstrząśnięta

  Angelina Jolie odwiedziła w poniedziałek szpital Dario Contreras w stolicy Dominikany.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Angelina Jolie w Polsce

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie (36 l.) przyleciała w sobotę (22 października) do Polski z prywatną wizytą, by zwiedzić były obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

 • Jolie producentką telewizyjną

  Angelina Jolie w życiu codziennym łączy ze sobą macierzyństwo, robienie filmów, wystąpienia polityczne oraz rozmaite akcje humanitarne na całym świecie. Mogłoby się więc wydawać, że jest tym wszystkim dość przytłoczona. Nic bardziej mylnego. Aktorka w znakomity sposób radzi sobie ze wszystkimi tymi obowiązkami, a na dodatek, do i tak już dość pokaźnej listy spraw codziennych, zamierza dołączyć

 • Jolie i dramat dokumentalny

  Angelina Jolie (32 l.) w życiu codziennym łączy ze sobą macierzyństwo, robienie filmów, wystąpienia polityczne oraz rozmaite akcje humanitarne na całym świecie. Mogłoby się więc wydawać, że jest tym wszystkim dość przytłoczona. Nic bardziej mylnego.

 • Angelina Jolie cenzuruje

  Podczas premiery nowego filmu Angeliny Jolie "A Mighty Heart", aktorka usunęła dziennikarzy sprzed wejścia do kina, dodatkowo nakazując im podpisanie specjalnych dokumentów, ograniczających repertuar możliwych do zadania podczas wywiadów pytań..

Zdjęcia na temat: jolie granicę