• Informacje na temat:

  jolie oscary

Artykuły na temat: jolie oscary
 • Oscary 2020: Najlepsze selfie?

  Na prywatne zdjęcia wykonane przez sławnych gości oskarowej gali, co roku polują wszystkie media. Modę na selfie z uroczystości rozpoczął w 2014 roku Bradley Cooper, pozując do zdjęcia z takimi znakomitościami jak Jennifer Lawrence, Jared Leto, Meryl Streep, Julia Roberts, Angelina Jolie, Lupita Nyong'o i Ellen DeGeneres, która była gospodynią 86. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii...

 • Białe Oscary?

  To mogą być najbardziej białe Oscary od ponad dwóch dekad - prognozuje serwis Vulture zwracając uwagę na fakt, że wśród gwiazd mających największe szanse na przyszłoroczne nominacje do nagród Akademii dominują biali aktorzy.

 • Zadowolony z przegranej Jolie

  Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, przyznał, że choć głosował na córkę, to cieszy się, że to właśnie Kate Winslet dostała statuetkę Oscara.

 • Angelina Jolie jako Diabolina

  Jedna z największych gwiazd Hollywood, Angelina Jolie, zagrała główną rolę w baśni filmowej "Czarownica". Obraz wejdzie do polskich kin w maju.

 • "Artysta" triumfatorem Oscarów

  ...pracuje już ponad 30 lat. Wyraźnie wzruszona aktorka podziękowała też wszystkim przyjaciołom, także "tym, którzy już od nas odeszli". Meryl Streep: Musiała być lepsza od każdego mężczyzny! Oscary za(...) komedii "O północy w Paryżu" w jego własnej reżyserii. "Akademia gratuluje Woody'emu Allenowi i przyjmuję nagrodę w jego imieniu" - ogłosiła ze sceny Angelina Jolie. Mieszkający w Nowym Jorku twórca...

 • Angelina Jolie zgubiła Oscara

  Angelina Jolie przyznała niedawno, że "zapodziała" gdzieś swoją statuetkę Oscara, którą dostała za rolę w "Przerwanej lekcji muzyki". W tym roku ma spore szanse na kolejną statuetkę, więc może teraz będzie jej bardziej pilnować.

 • ​Angelina Jolie przekazała milion dolarów na rzecz głodujących dzieci

  Znana z działalności filantropijnej gwiazda kina Angelina Jolie postanowiła wesprzeć organizację walczącą z ubóstwem wśród dzieci. Zwłaszcza tych, które ucierpiały w związku z zamknięciem szkół spowodowanym pandemią koronawirusa.

 • Angelina Jolie jak Ingrid Bergman

  Clint Eastwood ma nową muzę. Według gwiazdora, Angelina Jolie jest jak ikony starego hollywoodzkiego kina - Katharine Hepburn czy Ingrid Bergman.

 • Oscary: Zwycięża "Gladiator"!

  ..." - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Czarne konie Oscarów

  Oscary napędzają Hollywood. I choć od kilku lat powoli tracą znaczenie na rzecz wyników box office'ów, które bardziej interesują producentów, to i tak spekulacje "kto, gdzie i za co ma szansę na nagrodę" już się rozpoczęły.

Wideo na temat: jolie oscary
 • Hit Oscarów: Gwiazdy zrobiły sobie "słit focię"

  Ellen DeGeneres udało się ustanowić nowy rekord w dziedzinie mediów społecznościowych. Zdjęcie, które zrobiła prowadząca galę z największymi gwiazdami Hollywood, zawojowało internet. "Słit focia" m. in. z Meryl Streep, Kevinem Spacey, Bradem Pittem, Angeliną Jolie do momentu zakończenia gali pojawiło się na profilach użytkowników mediów społecznościowych ponad dwa miliony razy. Pomysł przyniósł