• Informacje na temat:

  jolie piękna

Artykuły na temat: jolie piękna
 • Angelina Jolie: Uwielbiam się starzeć

  Uosobienie kobiecego piękna i seksapilu, uważana przez wielu za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd kina. Angelina Jolie wbrew hollywoodzkim trendom zamiast ubolewać nad przemijaniem, ze starzenia się czerpie... radość.

 • Caryca Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Złodziej życia" ) jednym z niedawno udzielonych wywiadów opowiedziała o swym najnowszym filmie, obrazie opowiadającym o Katarzynie Wielkiej. Piękna aktorka ma ostatnio niezwykle napięty zawodowy kalendarz - wśród jej ostatnich dokonań są bowiem aż cztery filmy. 

 • Angelina Jolie matkuje Farrellowi

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) dołączyła do obsady filmu "Alexander", który przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ). Piękna aktorka wcieli się w epopei o życiu Aleksandra Wielkiego w matkę wielkiego wodza, Olimpię. Główną rolę w obrazie zagra Colin Farrell ( "Telefon" ).

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

 • Polka ubierała Angelinę Jolie

  Anna Biedrzycka-Sheppard, dwukrotnie nominowana do Oscara kostiumolog, pracowała z Angeliną Jolie na planie "Czarownicy", produkcji, która wejdzie do kin w maju. "Wszystkie humory wybaczałam jej w jednej sekundzie, kiedy widziałam ją z dziećmi" - wspomina Polka.

 • Słodka zemsta Angeliny Jolie

  Chcę spróbować w życiu wszystkiego - powiedziała kiedyś Angelina Jolie. I ma na koncie wiele eksperymentów. Przyznawała się do biseksualnych skłonności albo sugerowała, że darzy swojego brata nie(...) jedną z najbardziej wpływowych osobistości show-biznesu i ikoną mody, której styl naśladują rzesze kobiet. Dla milionów mężczyzn na całym świecie jest ucieleśnieniem piękna i seksapilu. Ma szczęśliwą...

 • Angelina Jolie nadal pomaga Kambodży

  Angelina Jolie ( "Przerwana lekcja muzyki" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) założyła niezależną organizację, której celem ma być zarządzanie projektem ochrony środowiska naturalnego północno-zachodniego obszaru Kamodży - kraju, z którego pochodzi adoptowany syn gwiazdy.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  Znana z "Dynastii", legendarna Joan Collins twierdzi, że współczesne aktorki nie są ani w połowie tak piękne, jak gwiazdy kina "złotej ery Hollywood". Wyjątek stanowią jej zdaniem jedynie Cheryl Cole i Angelina Jolie.

 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie.

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

Zdjęcia na temat: jolie piękna
Wideo na temat: jolie piękna
 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  W tym odcinku zabierzemy was na premierę spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz":, gdzie o swoich rolach opowiedzą: Patrycja Markowska, Aldona Jankowska, Aleksandra Wolf, Justyna Sieńczyło, Tomasz Sapryk, Marek Kaliszuk, Jacek Kopczyński i Mateusz Damięcki. Joanna Horodyńska czy Angelina Jolie czyli halloweenowe szaleństwo gwiazd! Pojedynek na najstraszniejszą stylizację! Czym dziś jest piękno? O tym

Dyskusje na temat: jolie piękna