• Informacje na temat:

  jolie pokazali

Artykuły na temat: jolie pokazali
 • Trudna rola Angeliny Jolie

  Angelina Jolie zagrała chyba najtrudniejszą rolę swego życia w filmie Michaela Minterbottoma "A Mighty Heart", który w poniedziałek, 21 maja, pokazany został prasie na festiwalu w Cannes.

 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • Angelina Jolie ma ospę

  Angelina Jolie nie weźmie udziału w promocji swego najnowszego filmu "Niezłomny". Powód? Ospa wietrzna.

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę o wartości 3,5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Angelina Jolie znów reżyseruje

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Gwiazda wyreżyseruje film o życiu olimpijczyka Louisa Zamperini, który w czasie II wojny światowej służył w lotnictwie i po katastrofie samolotu dryfował przez ponad miesiąc na tratwie.

 • Nowa misja Angeliny Jolie

  Po upublicznieniu wiadomości o przejściu podwójnej mastektomii na początku tego roku, Angelina Jolie podejmuje się teraz misji mającej na celu upowszechnienie na całym świecie badania na mutację genu, który może prowadzić do raka piersi i jajnika.

 • Słodka zemsta Angeliny Jolie

  Chcę spróbować w życiu wszystkiego - powiedziała kiedyś Angelina Jolie. I ma na koncie wiele eksperymentów. Przyznawała się do biseksualnych skłonności albo sugerowała, że darzy swojego brata nie(...) - opowiada Jolie. Do swojego mrocznego "ja" i do aktorstwa wraca jednak na planie powstającego właśnie filmu - "Maleficent". To disneyowska opowieść o Śpiącej Królewnie z punktu widzenia złej...

 • Spóźnieni Jolie i Pitt w Rzymie

  Setki fanów entuzjastycznie powitały w Rzymie Angelinę Jolie, która z Bradem Pittem przyjechała na premierę filmu "Turysta" w reżyserii Floriana Henckela von Donnersmarcka. W filmie Jolie zagrała u boku obecnego również w Wiecznym Mieście Johnny'ego Deppa.

Wideo na temat: jolie pokazali
 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.