• Informacje na temat:

  jolie w ciąży

Artykuły na temat: jolie w ciąży
 • Colin Farrell i Angelina Jolie są parą?! Co z Alicją Bachledą-Curuś?

  Romansem Colina Farrella (44 l.) i Angeliny Jolie (44 l.) żyją wszystkie amerykańskie media. Według nich, gwiazdorska para wróciła do siebie po latach. Czy Alicja Bachleda-Curuś (37 l.) będzie z tego faktu zadowolona?

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Angelina Jolie jest w ciąży!?

  Magazyn „Star” donosi, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, Angelina Jolie (38 l.), spodziewa się dziecka!

 • Angelina Jolie w ciąży?

  Angelina Jolie po raz kolejny jest w niepotwierdzonej ciąży. Może wreszcie naprawdę?

 • "Jennifer Aniston w ciąży!" Z Bradem Pittem spędziła urlop we Włoszech?

  ...dla Angeliny Jolie" - mówi informator. Z kolei sam aktor "cieszy się każdą sekundą spędzoną z Aniston i przysięga, że wraz z maleństwem są teraz na pierwszym miejscu". Doniesienia magazynu są tak...

 • Angelina Jolie w ciąży?!

  Producenci filmu "Tomb Raider" są zmartwieni informacją, którą podała prasa, iż Angelina Jolie, odtwórczyni roli głównej bohaterki Lary Croft jest w ciąży. Nie wiadomo jak wpłynie to realizację filmu.

 • Marion Cotillard potwierdza plotki o ciąży!

  Nazwisko aktorki od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko przez rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Tabloidy dość szybko bowiem obwiniły właśnie Marion Cotillard o rozpad ich(...) dostrzec, gdy pojawiła się na premierze filmowej w Paryżu. Kolorowe gazety zasugerowały, że aktorka jest w ciąży, a ojcem dziecka może być nie kto inny jak Brad Pitt. Gwiazda, która dotąd rzadko...

 • Angelina Jolie w ciąży!

  Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie (30, "Lara Croft: Tomb Rider" ) która rzadko wypowiadała się na temat swojego związku z Bradem Pittem (42 l, "Troja" ), w ciągu ostatnich tygodni stała się obiektem zajadłych plotek , po tym jak media doniosły, że spodziewa się dziecka. "Tak, jestem w ciąży" - wyznała w końcu w tym tygodniu córka Jona Voighta.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali kolejne dziecko!

  Angelina Jolie (39 l.) i Brad Pitt po raz kolejny zostali rodzicami. Para przyjęła pod swój dach dwuletniego chłopca.

 • Angelina Jolie w ciąży?

  Hollywoodzka para Angelina Jolie - Brad Pitt chce mieć kolejne dziecko.

Wideo na temat: jolie w ciąży
 • Angelina Jolie JEST w ciąży!

  Plotki o ciąży Angeliny Jolie ostatecznie się potwierdziły: aktorka przybyła na wręczenie niezależnych nagród Spirit Awards 23 lutego w Hollywood, prezentując pokaźnych rozmiarów brzuszek.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

Dyskusje na temat: jolie w ciąży