• Informacje na temat:

  jolie źle

Artykuły na temat: jolie źle
 • Angelina Jolie (41 l.) źle znosi rozstanie z Bradem Pittem (52 l.). Problemy odbiją się na jej zdrowiu?

 • Hakerski skandal w Hollywood. Angelina Jolie "zepsutym bachorem"

  Upubliczniona prywatna korespondencja między producentem Scottem Rudinem i Amy Pascal z zarządu Sony Pictures to kolejna "rewelacja" hakerskiego ataku na amerykańską wytwórnię filmową. Angelina Jolie dowiedziała się, że jest "zepsutym bachorem" z minimum talentu.

 • Angelina Jolie na najnowszych fotkach. Rzeczywiście jest z nią aż tak źle?

  Niedawno jeden z amerykańskich tabloidów doniósł, że Angelina Jolie jest rzekomo w dramatycznym stanie. "Wychudzona i bliska śmierci Angelina może żyć tylko dzięki przyjmowaniu posiłków w płynnej(...) paparazzi, którzy spotkali ją, gdy wybrała się z dziećmi na zakupy. Rzeczywiście jest z nią tak źle, jak pisano?

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili warunki rozwodu

  Koniec złudzeń! Rozwód Angeliny Jolie (42 l.) i Brada Pitta (54 l.) jest już coraz bliżej. Podobno małżonkowie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi, co do tej pory było największym problemem.

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Dzieci pary chodzą na terapię!

  Rozstanie rodziców źle wpływa na szóstkę dzieci Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.). Aktorka musiała zapisać je na terapię!

 • Angelina Jolie: Stres na planie

  Nigdy wcześniej tego nie robiła. Tym razem Angelina Jolie zgodziła się, by troje z jej pociech (Pax, Zahara i Vivienne) zagrało z nią w filmie "Czarownica".

 • Magazyn "Star": Angelina Jolie chce odzyskać Brada Pitta

  Angelina Jolie (41 l.) źle znosi rozstanie z Bradem Pittem (52 l.). Czy zły stan zdrowia świadczy o tym, że zbyt pochopnie podjęła decyzję?

 • A. Jolie opuści Hollywood?

  30-letnia Angelina Jolie ( "Aleksander" ) ma zamiar na kilka lat odpocząć od planu filmowego i opuścić Hollywood. Jak twierdzą znajomi gwiazdy, aktorka ma dość zamieszania wokół swej osoby, a także wystarczająco dużo pieniędzy, by pozwolić sobie na urlop.

Wideo na temat: jolie źle
 • Angelina Jolie pierwszy raz po usunięciu jajników i jajowodów!

  W sobotę (28.03) Angelina Jolie pojawiła się na gali Kids Choice Awards, gdzie odebrała nagrodę dla ulubionego czarnego charakteru. To było pierwsze publiczne wystąpienie aktorki po głośnej(...) dodam, że czasem powinniście trochę narozrabiać. Nie ma w tym nic złego - powiedziała Jolie, wywołując wybuch radości wśród młodej widowni. US CBS/x-news

Dyskusje na temat: jolie źle
 • Re: Nie chce grać w amerykańskich tasiemcach

  Ta aktoreczka jest tak banalna, ze nie wiem dlaczego się o nia upominali?! Weronika Rosati nie zrobi kariery, jeśli będzie wybrzydzać. Uważam, ze ona zbyt wielką chciałaby sławę, za nie wiadomo jakie pieniądze. Pewnie chciała by teraz zagrać z Angelią Jolie? W taki sposób ani się niczego nie nauczy, a nie nic ze sobą nie zrobi. Cóż kolejna polska aktorka, która źle zabiera sie za swoją karierę za