• Informacje na temat:

  jolie źle

Artykuły na temat: jolie źle
 • Obnażona Angelina Jolie

  Nie wzięliśmy żadnego potajemnego ślubu, nie planujemy adopcji kolejnych dzieci i nie jestem w ciąży! - tak oto, krótko i treściwie, Angelina Jolie rozprawiła się z plotkami na własny temat w wywiadzie.

 • Polska Angelina Jolie

  W czwartek, 25 stycznia, gościem programu "Transmisja" w tv.interia.pl była Magdalena Różczka. Znana z serial u "Oficerowie" aktorka opowiadała o tym jak się czuje jako polska Angelina Jolie i czy chciałaby spróbować pracy w Hollywood.

 • Angelina Jolie: Stres na planie

  Nigdy wcześniej tego nie robiła. Tym razem Angelina Jolie zgodziła się, by troje z jej pociech (Pax, Zahara i Vivienne) zagrało z nią w filmie "Czarownica".

 • Dylematy po wyznaniu Angeliny Jolie

  Ujawnienie przez Angelinę Jolie podwójnej mastektomii wywołało w USA pozytywne reakcje. Ale eksperci wskazują, że nie wszystkie kobiety stać na taką prewencję; są też obawy, że decyzja aktorki skłoni do zabiegu kobiety, dla których nie jest on konieczny.

 • Jolie i Pitt chcą adoptować dziecko z Syrii

  Angelina Jolie i Brad Pitt chcą adoptować dziecko z Syrii. Jak donoszą zagraniczne portale to dwuletni chłopiec, którego rodzice zginęli.

 • Hakerski skandal w Hollywood. Angelina Jolie "zepsutym bachorem"

  Upubliczniona prywatna korespondencja między producentem Scottem Rudinem i Amy Pascal z zarządu Sony Pictures to kolejna "rewelacja" hakerskiego ataku na amerykańską wytwórnię filmową. Angelina Jolie dowiedziała się, że jest "zepsutym bachorem" z minimum talentu.

 • Angelina Jolie Bondem-kobietą?

  Angelina Jolie ( "Przerwana lekcja muzyki" ) myśli o wystąpieniu w filmie o Jamesie Bondzie!

 • Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow molestowane przez Weinsteina

  Trzy hollywoodzkie gwiazdy - Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie i Rosanna Arquette - miały doświadczyć molestowania seksualnego ze strony słynnego producenta filmowego Harveya Weinsteina. O sprawie informuje "New York Times". Ponadto włoska aktorka Asia Argento wyznała, że Weinstein zgwałcił ją w 1997 roku.

 • Kto przyprawił rogi Jolie?

  W czerwcu rozpoczną się zdjęcia do najnowszego filmu Disneya - "Maleficent", ekranizacji słynnej "Śpiącej królewny". Główną rolę zagra w nim Angelina Jolie, która wcieli się w postać złej czarownicy.

 • Historia tygrysicy, czyli powrót Angeliny Jolie

  ...- Nigdy wcześniej w swoim życiu nie miałam takiego poczucia stabilizacji - mówi Angelina Jolie. - Przejawia się ona na różne sposoby, niegdyś dla mnie niewyobrażalne. Zawdzięczam to macierzyństwu i temu, że się starzeję.

Wideo na temat: jolie źle
 • Angelina Jolie pierwszy raz po usunięciu jajników i jajowodów!

  W sobotę (28.03) Angelina Jolie pojawiła się na gali Kids Choice Awards, gdzie odebrała nagrodę dla ulubionego czarnego charakteru. To było pierwsze publiczne wystąpienie aktorki po głośnej(...) dodam, że czasem powinniście trochę narozrabiać. Nie ma w tym nic złego - powiedziała Jolie, wywołując wybuch radości wśród młodej widowni. US CBS/x-news

Dyskusje na temat: jolie źle
 • Re: Nie chce grać w amerykańskich tasiemcach

  Ta aktoreczka jest tak banalna, ze nie wiem dlaczego się o nia upominali?! Weronika Rosati nie zrobi kariery, jeśli będzie wybrzydzać. Uważam, ze ona zbyt wielką chciałaby sławę, za nie wiadomo jakie pieniądze. Pewnie chciała by teraz zagrać z Angelią Jolie? W taki sposób ani się niczego nie nauczy, a nie nic ze sobą nie zrobi. Cóż kolejna polska aktorka, która źle zabiera sie za swoją karierę za