• Informacje na temat:

  jon bon jovi koncert w polsce

Artykuły na temat: jon bon jovi koncert w polsce
 • Bon Jovi: Koncert w Warszawie. Prezent dla Jona Bon Jovi od polskich fanów

  ...12500 czerwonych kartek podświetlonych przez latarki telefonów ma utworzyć polską flagę podczas piątkowego (12 lipca) koncertu grupy Bon Jovi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Co nas czeka w stolicy?

 • Bon Jovi powraca do Polski. Koncert w 2019 r.

  ...12 lipca 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi grupa Bon Jovi, która wraca na trasę po sześciu latach przerwy.

 • Bon Jovi: Co szykują polscy fani na koncert w Warszawie?

  ...12 lipca na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi grupa Bon Jovi. Na drugi polski koncert zespołu fani szykują specjalną akcję.

 • Bon Jovi w Warszawie: Butelka wódki i biało-czerwona flaga

  Po długich sześciu latach grupa Bon Jovi powróciła do Polski. Co wydarzyło się podczas koncertu na stadionie PGE Narodowy w Warszawie?

 • Jon Bon Jovi walczy z alergią

  Blisko trzygodzinne koncerty daje podczas tegorocznego tournee grupa Bon Jovi. Podobnie będzie w Gdańsku, 19 czerwca. Tak długie występy na żywo to rzadkość. Na przeszkodzie w kilkugodzinnym koncercie mogą stanąć jedynie... kłopoty z alergią lidera zespołu.

 • Bon Jovi powrócą w czerwcu

  ..."W czerwcu przyjedziemy do Polski na wielki koncert i wtedy pokażemy wam, co umiemy" - tymi słowami Jon Bon Jovi pożegnał się z polskimi dziennikarzami po błyskawicznej wizycie w naszym kraju. Zanim dojdzie do pierwszego koncertu słynnej formacji w Polsce, grupę w najbliższym czasie czeka naprawdę ciężka praca.

 • Bon Jovi: Akustyczna składanka

  W poniedziałek, 3 listopada, ukazuje się w Polsce album "This Left Feels Right" zespołu Bon Jovi. Płyta zawiera w większości znane kompozycje, ale w zupełnie nowych, często zaskakujących wersjach oraz dwie zupełnie nowe piosenki. Wydawcą materiału jest wytwórnia Universal.

 • Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce. Biało-czerwony Gdańsk

  W środę (19 czerwca), na PGE Arena odbędzie się pierwszy koncert grupy Bon Jovi w naszym kraju.

 • Bon Jovi przed koncertem w Polsce: Rock and roll w czasach smartfonów

  Ponad 30 lat na scenie, 14 albumów długogrających na koncie, ponad 100 milion sprzedanych na całym świecie płyt i hity, które zna prawie każdy. Zespół Bon Jovi po sześciu latach przerwy ruszył w trasę koncertową "This House Is Not for Sale", w ramach której 12 lipca wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Przed koncertem rozmawialiśmy z klawiszowcem Davidem Bryanem.

 • Bon Jovi w Polsce: Cadillac, przeboje i... oświadczyny

  Zespół Bon Jovi z pewnością zapamięta na długo swój pierwszy koncert w Polsce. Występ amerykańskiej formacji w Gdańsku w środę (19 czerwca) przyciągnął 30 tys. fanów, wśród których znalazł się mężczyzna z... pierścionkiem zaręczynowym. W trakcie jednego z utworów doszło do oświadczyn.