• Informacje na temat:

  jon bon jovi polska

Artykuły na temat: jon bon jovi polska
 • Bon Jovi przed koncertem w Polsce: Rock and roll w czasach smartfonów

  Ponad 30 lat na scenie, 14 albumów długogrających na koncie, ponad 100 milion sprzedanych na całym świecie płyt i hity, które zna prawie każdy. Zespół Bon Jovi po sześciu latach przerwy ruszył w trasę koncertową "This House Is Not for Sale", w ramach której 12 lipca wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Przed koncertem rozmawialiśmy z klawiszowcem Davidem Bryanem.

 • Bon Jovi: Posłuchaj piosenki "Limitless". Kiedy premiera płyty "Bon Jovi: 2020"?

  Do sieci trafił już "Limitless", pierwszy singel z nadchodzącej nowej płyty grupy Bon Jovi.

 • Bon Jovi: Nowa płyta "Bon Jovi: 2020" na wybory

  W 2020 r. ma się pojawić nowy album grupy Bon Jovi. Poznaliśmy pierwsze szczegóły tego wydawnictwa.

 • Bon Jovi: Koncert w Warszawie. Prezent dla Jona Bon Jovi od polskich fanów

  ...12500 czerwonych kartek podświetlonych przez latarki telefonów ma utworzyć polską flagę podczas piątkowego (12 lipca) koncertu grupy Bon Jovi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Co nas czeka w stolicy?

 • Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce. Biało-czerwony Gdańsk

  W środę (19 czerwca), na PGE Arena odbędzie się pierwszy koncert grupy Bon Jovi w naszym kraju.

 • Bon Jovi w Polsce: Cadillac, przeboje i... oświadczyny

  Zespół Bon Jovi z pewnością zapamięta na długo swój pierwszy koncert w Polsce. Występ amerykańskiej formacji w Gdańsku w środę (19 czerwca) przyciągnął 30 tys. fanów, wśród których znalazł się mężczyzna z... pierścionkiem zaręczynowym. W trakcie jednego z utworów doszło do oświadczyn.

 • Jon Bon Jovi czyli Bono

  Jon Bon Jovi jest od lat centralną postacią zespołu Bon Jovi, a jego zdjęcia zdobiły najróżniejsze pisma na całym świecie. Wizerunek wokalisty formacji z New Jersey wielokrotnie pojawiał się również na małym i dużym ekranie. Wydawać by się mogło, że choćby z tej przyczyny nawet laicy w dziedzinie rocka wiedzą, kim on jest. Jak sie okazuje, od tej reguły są jednak wyjątki.

 • Bon Jovi powraca do Polski. Koncert w 2019 r.

  ...12 lipca 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi grupa Bon Jovi, która wraca na trasę po sześciu latach przerwy.

 • Jon Bon Jovi bohaterem filmów dokumentalnych

  ...16 lipca amerykańska stacja telewizyjna Bravo Network zaprezentuje godzinny film dokumentalny, którego bohaterem będzie Jon Bon Jovi, frontman i lider grupy Bon Jovi. Niespełna dwa tygodnie później, 25 lipca, inna stacja - E! Entertainment Television - przedstawi sylwetkę wokalisty.

 • Wygląda na to, że w najbliższym czasie o Jonie Bon Jovi, frontmanie słynnej formacji Bon Jovi, będzie głośno głównie z powodu jego występów w filmach. Za kilka dni w Polsce odbędzie się premiera filmu "U-571" Jonathana Mostowa, w którym gra jedną z głównych ról. Natomiast widzowie za Oceanem mają od kilku dni okazję podziwiać aktorskie umiejętności Jona w kolejnym obrazie z jego udziałem...