• Informacje na temat:

  jon bon jovi zdjęcia

Artykuły na temat: jon bon jovi zdjęcia
 • Jon Bon Jovi bohaterem filmów dokumentalnych

  16 lipca amerykańska stacja telewizyjna Bravo Network zaprezentuje godzinny film dokumentalny, którego bohaterem będzie Jon Bon Jovi, frontman i lider grupy Bon Jovi. Niespełna dwa tygodnie później, 25 lipca, inna stacja - E! Entertainment Television - przedstawi sylwetkę wokalisty.

 • Jon Bon Jovi czyli Bono

  Jon Bon Jovi jest od lat centralną postacią zespołu Bon Jovi, a jego zdjęcia zdobiły najróżniejsze pisma na całym świecie. Wizerunek wokalisty formacji z New Jersey wielokrotnie pojawiał się również na małym i dużym ekranie. Wydawać by się mogło, że choćby z tej przyczyny nawet laicy w dziedzinie rocka wiedzą, kim on jest. Jak sie okazuje, od tej reguły są jednak wyjątki.

 • Aktorska kariera Jona Bon Joviego, frontmana amerykańskiej formacji Bon Jovi, nabiera coraz większego tempa. Po dobrze odebranych przez krytykę rolach w obrazach "U-571" i "Pay It Forward", za kilka miesięcy będziemy mogli go obejrzeć w kolejnym filmie. Horror w reżyserii Johna Carpentera, zatytułowany "Vampires: Los Muertos", bedzie pierwszym obrazem z tego gatunku w filmografii wokalisty.

 • Bon Jovi pomógł wrogowi

  Rockman Jon Bon Jovi spowodował wzrost sprzedaży jednego z napojów, po tym jak groził jego producentowi wytoczeniem procesu.

 • Bon Jovi: Muzyczni kowboje

  "Wanted Dead Or Alive", "Livin' On A Prayer" czy "You Give Love A Bad Name" - m.in. za sprawą tych przebojów grupa Bon Jovi przedarła się do rockowej ekstraklasy. Utwory te pochodzą z płyty "Slippery When Wet", która swoją premierę miała równe 25 lat temu.

 • Jon Bon Jovi z poślizgiem na planie "Ally McBeal"

  Jon Bon Jovi postanowił odłożyć na miesiąc wizytę na planie popularnego również w Polsce serial u "Ally McBeal". Jego decyzja ma związek z niedawnymi atakami terrorystycznymi na Stany Zjednoczone. Filar grupy Bon Jovi zamierza bowiem wziąć udział w specjalnym koncercie upamiętniającym wszystkich dotkniętych tragediami w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • Bon Jovi: 12 kawałków w zarysie

  Jak ujawnił Ritchie Sambora, gitarzysta zespołu Bon Jovi, wokalista Jon Bon Jovi ma gotowy szkielet 10-12 piosenek, które trafią na nowy studyjny album tej słynnej formacji z New Jersey. Natomiast frontman grupy zapewnił dziennikarzy, że pomimo długiego stażu w Bon Jovi, wciąż nie jest znudzony nagrywaniem i koncertowaniem.

 • W filmografii słynnego aktora, Arnolda Schwarzeneggera, znanego chociażby z "Terminatora", pojawi się niebawem kolejny wideoklip. Po występie w teledyskach Guns'n'Roses i AC/DC, wkrótce zobaczymy go w obrazie do najnowszego utworu Bon Jovi - "Say it Isn't So".