• Informacje na temat:

  jon favreau

Artykuły na temat: jon favreau
 • Jon Favreau w obsadzie "Daredevil"

  Wydaje się, iż już niedługo zakończy się kompletowanie obsady niecierpliwie oczekiwanej filmowej adaptacji kultowego komiksu firmy Marvel, "Daredevil". Do grona głównych bohaterów dołączy bowiem najprawdopodobniej Jon Favreau, który prowadzi z producentami obrazu zaawansowane negocjacje.

 • Jon Favreau znów za kamerą

  Jon Favreau, znany z ról w "Swingers", "Sezonie rezerwowych" i "Daredevil" , prawdopodobnie zostanie reżyserem komedii "Date School". Film będzie opowieścią o kobiecie, która, nie mając szczęścia do kontaktów z mężczyznami, prosi o pomoc "randkowego instruktora". W główną bohaterkę wcieli się Drew Barrymore ( "Chłopaki mojego życia" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

 • Prace nad "The Mandalorian" bez opóźnień

  ..."The Mandalorian" to jedna z tych produkcji, do której zdjęcia udało zakończyć się przed zamknięciem planów filmowych z powodu pandemii COVID-19. Z tego względu, choć jeszcze nie padły żadne konkretne daty, jego premiera nie powinna być opóźniona. Potwierdza to showrunner i reżyser popularnego serialu, Jon Favreau.

 • Drugi sezon serialu Disneya "The Mandalorian" jesienią 2020 roku

  Showrunner i autor głównej lokomotywy serwisu streamingowego Disney+ Jon Favreau potwierdził za pośrednictwem Twittera, że jesienią 2020 roku będzie tam można zobaczyć drugi sezon "The Mandalorian". To określany mianem kosmicznego westernu serial, którego akcja dzieje się w świecie "Gwiezdnych wojen".

 • Ruszyły prace nad trzecim sezonem serialu "The Mandalorian"

  Choć drugi sezon hitowego serialu platformy Disney+ "The Mandalorian" będzie miał premierę dopiero w październiku tego roku, twórcy serialu przygotowują się już do realizacji trzeciej serii. Jak informuje portal "Variety", Jon Favreau rozpoczął pisanie scenariuszy odcinków kolejnej transzy, powstają też projekty scenografii.

 • Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Jon Favreau rozpoczął kampanią oscarową na rzecz nominacji dla Roberta Dwoney'a Jr. za rolę Tony'ego Starka w superprodukcji "Avengers: Koniec gry". "Ma mój głos" - mówi reżyser "Iron Mana", "Księgi dżungli" i "Króla lwa".

 • Ostatnia rola Garry'ego Shandlinga

  Reżyser Jon Favreau przyznał, że zmarły 24 marca Garry Shandling do ostatnich tygodni swojego życia pracował nad dubbingiem do filmu "Księga dżungli".

 • Kowboje, obcy i Obcy

  ..."Kowboje & obcy" ("Cowboys and Aliens"), reż. Jon Favreau, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 26 sierpnia 2011 roku.

 • Bohater bez akcji

  ..."Iron Man 2" , reż. Jon Favreau, USA 2010, polski dystrybutor UIP, premiera kinowa 30 kwietnia 2010 roku.

 • Ma już dość "Iron Mana"

  Jon Favreau zrezygnował z reżyserowania trzeciej części kultowego "Iron Mana". Szefowie Marvela w desperacji poszukują nowego twórcy, który zajmie się realizacją filmu.

Wideo na temat: jon favreau
 • "Księga dżungli"

  Produkcja Disneya w reżyserii Jona Favreau wejdzie do polskich kin 15 kwietnia 2016 roku.

Dyskusje na temat: jon favreau
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  i Chandler. Anna Faris (10.9, 10.13, 10.16, 10.19) – Erica: matka Jacka i Eriki, bliźniaków zaadoptowanych przez Monikę i Chandlera. Jon Favreau (3.18-19, 3.21-25) – Pete Becker: milioner, chłopak Moniki(...)) – Tag Jones: asystent Rachel w firmie Ralph Lauren, później jej chłopak. Dan Castellaneta (2.12) – dozorca zoo w San Diego, od którego Ross dowiaduje się, co się stało z jego małpką. Alexis, Paul