• Informacje na temat:

  jon voight zdjęcia

Artykuły na temat: jon voight zdjęcia
 • Jon Voight: Nie mam klasycznej urody

  Dziś znajduje się w cieniu sławy swojej córki, Angeliny Jolie. Kiedyś był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Zaczynał rolą żigolaka, sukces odniósł jako sparaliżowany weteran. W sobotę, 29 grudnia, Jon Voight kończy 80 lat.

 • Jon Voight i dziury

  Jon Voight ( "Lara Croft: Tomb Raider" , "Ali" ) dołączył do Sigourney Weaver i zagra w więziennym dramacie zatytułowanym "Holes", który wyreżyseruje Andrew Davis. Para gwiazdorów zagra wspólników próbujących dotrzeć do ukrytej fortuny.

 • Jon Voight odwiedził Kraków

  Odtwórca postaci Jana Pawła II w międzynarodowym filmie w reżyserii Johna Kenta Harrisona, wybitny amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Pearl Harbor" ), został przyjęty w Krakowie w sobotę, 19 listopada, przez arcybiskupa Stanisława Dziwisza.

 • Jon Voight zagra Jana Pawła II

  Jon Voigh ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) zastąpi chorego Iana Holma ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" ) i zagra tytułową rolę w międzynarodowej telewizyjnej produkcji, roboczo zatytułowanej "Jan Paweł II". Umowę z amerykańskim aktorem podpisano w niedzielę, 7 sierpnia, w nocy. Tuż przed pierwszym klapsem. Zdjęcia rozpoczną się 11 sierpnia, w Nowej Hucie, dzielnicy...

 • Western Voighta i Davidovich

  Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ) i Lolita Davidovich ( "Policja" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ) zagrają w niezależnym westernie, nad którym pracuje - jako scenarzysta, reżyser i producent - Christopher Cain ( "Młode strzelby" ).

 • Jon Voigt już w Polsce

  W Krakowie realizowane są zdjęcia do filmu "Papież Jan Paweł II", w którym w papieża Karola Wojtyłę wciela się znany amerykański aktor Jon Voigt. We wtorek, 23 sierpnia, pod tzw. oknem papieskim w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich, kręcono sceny z pierwszej pielgrzymki papieża do Polski w 1979 r.

 • Kraków: Ruszyły zdjęcia do serialu o papieżu

  W czwartek, 11 sierpnia, w budynku administracyjnym dawnej Huty im. T. Sendzimira w Nowej Hucie, ruszyły pierwsze zdjęcia do włosko-amerykańsko-polskiego serialu telewizyjnego o Janie Pawle II. Reżyserem i współscenarzystą jest kanadyjski twórca John Kent Harrison, a odtwórcą głównej roli dojrzałego papieża - amerykański aktor Jon Voight.

 • Początek zdjęć do filmu o Papieżu

  ...24 października rozpoczynają się w Rzymie zdjęcia do filmu o Janie Pawle II, który będzie kontynuacją znanego już w Polsce dzieła "Karol - człowiek, który został Papieżem" . Druga część filmu Giacomo Battiato nosić będzie tytuł "Papież, który pozostał człowiekiem" ("Un Papa rimasto uomo").

 • Zdjęto serial po dwóch odcinkach!

  .... Główne role w "Lone Star" grali: James Wolk, Adrianne Palicki, Eloise Mumford, David Keith, a także Jon Voight i Andie MacDowell. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z powodu tego, że...

 • "Jan Paweł II" w Polsce od marca

  Film "Jan Paweł II", w którym główną rolę gra amerykański aktor Jon Voight ( "Nocny kowboj" , "Lara Croft: Tomb Raider" ), zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2006 roku. Studio Interfilm, które jest dystrybutorem obrazu, wprowadzi go na ekrany w 130 kopiach.